Projektanci wnętrz powinni zazwyczaj uwzględniać pełne wykorzystanie każdego centymetra kwardatowego powierzchi w celu zwiększenia funkcjonalności pomieszczeń. Są jednak pewne miejsca, gdzie nie jesteśmy w stanie ustawić żadnego mebla, ponieważ może to obniżyć funkcjonalność całości. Są to różnego rodzaju zakamarki, wnęki, kolumny, filary i wąskie ściany. Bardzo często są to miejsca dość widoczne, wyeksponowane, które aż prosi się wykorzystać w ogólnym zarysie aranżacji.

Takim oryginalnym pomysłem z pewnością będzie biokominek Focus firmy MCJ, który swoimi smukłymi kształtami wkomponuje się w każde wąskie wolne miejsce na ścianie. Ten wiszący biokominek odznacza się prostymi, bardzo eleganckimi kształtami i zestawieniem kolorystycznym. Korpus zrobiony z satynowanej stali jest mocowany na malowanym na czarno błyszczącym szkle. Całość zmontowana i powieszona na ścianie wygląda niezywkle szykownie i ponadczasowo. Design biokominka będzie pasował zarówo do wnętrz nowocesnych, jak również tych urządzonych w klasyczny sposób. Nie sposób róniez przejść koło niego obojętnie. Biokominek ten będzie zwracał uwagę gości oraz ociepli każdy nieciekawy i trudny do aranżacji kąt.

Dodatkowym atutem jest to, że palenisko biokominka ma wbudowany nawilżacz, który może służyć róznież celon aromaterapii.

Dane techniczne:

Pojemność palnika: 1 l

Czas spalania: 1l biopłynu przy maksymalnym otwarciu zasuwy – ok. 4,5 godz.

Moc grzewcza: ok. 1,5 kW

Zużycie powietrza w procesie palenia: ok. 1,3m3/ godzinę (ok. 5,5m3/ 1l spalania Biopłynu)

Pojemność nawilżacza: 1 l

Waga: 26 kg

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *