Letni, wakacyjny czas kojarzy się z wyprawami na morze, długimi kąpielami w morskiej wodzie i spacerami po plaży. Jeśli chcesz poczuć się jak na wakacjach nad morzem, a nie masz możliwości wyjazdu, jest na to sposób.

Firma Ecosmarfire zaprojektowała kominek ekologiczny Lighthouse, który swoim kształtem przypomina latarnię morską. Ma kształt cylindryczny o czarnej podstawie malowanej proszkowo. Na niej ulokowano palnik i ozdobną część wykonaną z hartowanego szkła. Otwarty od góry sprzyja rozchodzeniu się ciepła w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Dzięki najwyższej klasy materiałom, z jakich wykonano biokominek, jest on odporny na działanie zarówno ciepła, jak i niskich temperatur. Można go zatem używać w każdych warunkach atmosferycznych.

biokominek-ecosmartfire-lighthouse-2

Symbol harmonii

Biokominek został wyposażony w najnowszej generacji palnik Ab3, który przystosowano do ośmiogodzinnej, nieprzerwanej pracy. Biokominek jest napędzany przyjaznym dla środowiska i człowieka bioetanolem. Marka Ecosmarfire oddaje do dyspozycji swoich klientów trzy wersje wymiarowe tego urządzenia – 150, 300 oraz 600. Ustawione pojedynczo łatwo dopasują się wielkością do przestrzeni, którą będą grzały i zdobiły. Stosowane w komplecie zwiększy poziom ciepła, jaki bije od biokominka i będzie niezastąpionym symbolem harmonii. Dzięki małej wadze, niedużym rozmiarom i ergonomicznej budowie można go bez problemu ustawić w dogodnym dla siebie miejscu i dogodnie przenosić w zależności od potrzeb.

biokominek-ecosmartfire-lighthouse-3

Dobry w każdej sytuacji

Seria biokominków Lighthouse doskonale wpasuje się w przydomowy ogród lub werandę, dając nie tylko światło, ale również przyjemne ciepło w chłodniejsze wieczory. Idealnie sprawdzi się również w pomieszczeniach, dekorując komody lub stoły. Można go także ustawić na podłodze lub schodach, aby wprowadzić do pomieszczenia niepowtarzalny klimat.

biokominek-ecosmartfire-lighthouse-4