Zaprojektowany przez studio Vertijet biokominek Travelmate już na pierwszy rzut oka przywodzi na myśli dalekie podróże i … powroty do domu. I taki właśnie jest- na myśl o nim chce się wracać, a przenośna konstrukcja doskonale oddaje charakter jego kształtu.

Podróże z ogniem

Technologia bezdymnego ognia, który możemy przenosić w dowolne miejsce, to niewątpliwie najważniejsza zaleta nowoczesnych biokominków. Ten atut z powodzeniem wykorzystuje mobilny model Travelmate, który może podróżować z właścicielem. Urządzenie w formie walizki o wyjątkowo lekkiej konstrukcji można dowolnie przenosić i postawić: na dywanie, stole czy obok sofy. Nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. Bez ograniczeń. W świetle księżyca możemy podziwiać grę płomieni na przydomowym tarasie czy patio. Sam kształt tego osobliwego biokominka skłania nas do tego, aby cieszyć się jego urokiem, gdziekolwiek chcemy. Pozostawiony w dowolnym miejscu jest idealnym dodatkiem do każdego nowoczesnego wnętrza.

Minimalizm w atrakcyjnej formie

Biokominek Travelmate to kwintesencja minimalizmu. Urządzenie w formie prostokątnej walizki z rączką ułatwiającą transport ozdobi zarówno wnętrza urządzone w skandynawskim stylu jak również te w eleganckim wydaniu. Klasyczna obudowa ze stali nierdzewnej została otoczona dwoma taflami ceramicznego szkła na froncie i z tyłu urządzenia, które przymocowano za pomocą specjalnych magnesów. Takie rozwiązanie pozwala na łatwy demontaż szklanych paneli w celu rozpalenia biokominka, a następnie na ponowny montaż. Po umieszczeniu transparentnych tafli w konstrukcji, zbiornik na paliwo może być otwierany i zamykany za pomocą suwaka umieszczonego na zewnątrz frontu obudowy. Dodatkowo, w ten sposób kontrolujemy również wielkość płomienia.

Travelmate to propozycja dla ceniących oryginalne pomysły i znakomitą jakość wykonania. Biokominek dostępny jest w dwóch rozmiarach. Wyższy można postawić na dywanie lub podłodze w centralnym punkcie pomieszczenia, niższy- na stole. Dwie uniwersalne opcje kolorystyczne – czarna i biała- sprawdzą się w każdym nowoczesnym wnętrzu.

Biokominek Travelmate przywodzi na myśl podróże, zatem usiądź, ogrzej się i zaplanuj kolejną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *