Biokominek Tube firmy Acquaefuoco to ultra nowoczesny design, który z pewnością stanie się głównym punktem Waszej przestrzeni życiowej. Zaprojektował go Mario Mazzer z myślą o stworzeniu miłego nastroju w zaciszu domowego ogniska, gdzie regenerujemy swoje siły po trudach dnia codziennego.

Ten harmonijny kształt biokominka uzyskano poprzez laserowe cięcie tuby. Biokominek oferowany jest jako wariant do powieszenia wewnątrz pomieszczeń, jak również do zainstalowania go na zewnątrz. Konstrukcja biokominka ma 16 cm średnicy i 1 m wysokości. Tube wyposażony jest w okrągły zbiorniczek na paliwo umieszczony wewnątrz konstrukcji, który pozwala na 2,5 – 3,5 godzin palenia. Całość zrobiona jest z proszkowanej stali odpornej na wysokie temperatury. Podstawowym kolorem jest kolor czarny, natomiast wersja zewnętrzna posiada również wariant biały.

Projekt tego biokominka zyskał duże uznanie w branży i model ten jest zwycięzcą w konkursie sztuki użytkowej „RED DOT DESIGN AWARD 2010”. Ze względu na swój wąski kształt Tube będzie bardzo dobrym pomysłem do urozmaicenia przestrzeni np. obok telewizora w salonie lub w zaciszach sypialni, gdzie ciepło pochodzące z tego kominka rozgrzeje atmosferę romantycznego wieczoru.

Cena tego biokominka sięga 3 500,00 zł.

fot. ACQUAEFUOCO; housevira.com; de.red-dot.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *