Prostota formy i zastosowana piękna zdobiona ceramika czyni z biokominka Avani Blossom firmy Brasa Fire bardzo ciekawy i delikatny element dekoracyjny.

Ze względu na niewielkie wymiary i przenośny charakter, biokominek ten może być postawiony w dowolnym miejscu we wnętrzu. Będzie z pewnością pięknie wyglądał wśród zastawy stołowej postawionej na stole. Idealnie sprawdzi się jako dekoracja świąteczna lub element dodający nastroju przy romantycznej kolacji we dwoje. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz ceramiki odpornej na wysokie temperatury może być z powodzeniem wykorzystany jako tymczasowy wkład w obudowie kominka tradycyjnego. Idealnie sprawdzi się zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak i tradycyjnym i rustykalnym.

Jego wymiary to: 35,5 m x 14,5 cm x 9 cm. Odznacza się mocą grzewczą na poziomie 2,61 kW i jest wyposażony we wkład paliwowy o pojemności 1,45 litra. Cena podana przez producenta to 425 dolarów amerykańskich. Oprócz uroczej wersji z barwnymi zdobieniami produkt jest z dostępny również w kolorach całkowicie białym, czarnym i chromie.

fot. BRASA FIRE

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *