Biokominek może stanowić centrum naszego domu skupiające wokół siebie wszystkich domowników przy wspólnych rozmowach podczas miłych rodzinnych wieczorów. W takim przypadku oczekujemy od biokominka kilku podstawowych, funkcjonalnych zalet. Przykładem takiego biokominka jest Kordoba firmy Bio Blaze, który łączy ze sobą funkcjonalność i uniwersalny design.

Biokominki ustawione w centrum pomieszczenia zawsze będą się nam kojarzyć z tradycyjnym ogniskiem, wokół którego gromadzą się biwakowicze. Aczkolwiek, takie palenisko ustawione w mieszkaniu będzie musiało mieć dodatkowo odpowiednio dopracowany design i funkcjonalność, żeby komponowało się z resztą wyposażenia wnętrz.

Najprostszym więc rozwiązaniem będzie nawiązanie kształtem biokominka do tradycyjnego, przenośnego stolika kawowego, który możemy ustawić pomiędzy wyznaczonymi miejscami do siedzenia niezależnie czy będzie to w salonie, na tarasie, czy w ogrodzie.

Kordoba jest właśnie takim projektem biokominka spełniającym obie te funkcje. Jego ciekawy, uniwersalny kształt stolika oraz przenośny, wolno stojący charakter pozwala cieszyć się nim w każdym miejscu skupiającym domowników. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają dwie tafle z hartowanego szkła które umieszczone są po obydwóch stronach paleniska.

Całość zrobiona jest ze stali, lakierowanej na dwa podstawowe kolory: biały i czarny. Istnieje jednak możliwość zamówienia dowolnego koloru RAL.

Dane techniczne:

Pojemność zbiornika na paliwo: 2 l

Wymiary: wysokość 79 cm/ długość 81 cm / szerokość 30 cm

Waga: 28 kg

Efektywny czas palenia: 6 – 8 h

Zużycie paliwa: 0,35 l/h

Moc grzewcza: 2,8 kW

foto: BIO BLAZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *