Nie tylko zapewni blask ognia w Twoim wnętrzu, ale również posłuży jako wygodny schowek na książki lub gazety. Lekka konstrukcja oraz harmonijne kształty pozwolą na dopasowanie go do każdego pomieszczenia. Delikatny i pomocny – biokominek Zerino to propozycja na ekskluzywną i funkcjonalną ozdobę Twojego wnętrza.

Zerino to biopalenisko o średnicy 18 cm umieszczone na środku przestronnego blatu w kształcie koła o średnicy 120 cm. Płomień otoczony został ognioodpornym szkłem, dzięki któremu domownicy mogą cieszyć się bliskością ognia bez konieczności montażu dodatkowych zabezpieczeń. Pod powierzchnią blatu znajduje się wolna przestrzeń do indywidualnego zagospodarowania. To wyjątkowa zaleta, dzięki której te przedmioty, które chcemy mieć zawsze pod ręką, można przechowywać w ukryciu, zachowując porządek we wnętrzu. Całość usytuowana została na niewielkiej nóżce tworząc asymetryczny, intrygujący kształtem stolik kawowy o wysokości 24 cm.

Źródłem ognia w biokominku jest ekologiczne paliwo – bioetanol, dzięki któremu palenisko jest łatwe w obsłudze, nie wytwarza zanieczyszczeń i nie wymaga podłączania do żadnej instalacji. Dodatkowo, cienki i lekki stolik można łatwo przemieszczać w zależności od gustu i preferencji. Wykonany z eleganckiej stali nierdzewnej, biokominek Zerino sprawdzi się jako funkcjonalna ozdoba zarówno w minimalistycznych wnętrzach, jak na tarasie, patio lub w ogrodzie. Palenisko dostępne jest w kolorach: białym, czarnym oraz rdzawym.

Biokominek Zerino znajduje się w ofercie luksusowej, włoskiej marki AK47 oferującej unikatowe akcesoria wyposażenia wnętrz. Jej nazwa pochodzi od karabinu maszynowego skonstruowanego przez Michaiła Kałasznikowa. W ten sposób, produkty sygnowane AK47 są innowacyjne, funkcjonalne, a ich design ma na celu nawiązywać do prowokacji, siły oraz charakteru renomowanego, rosyjskiej oręża.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *