Wiele osób marzy o żywym ogniu w domu, o cieple i klimacie, jakie on daje. Niestety nie w każdym mieszkaniu zainstalowanie tradycyjnego kominka jest możliwe. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem stają się biokominki – eleganckie i ekologiczne a przede wszystkim niezwykle praktyczne. Pozwalają bowiem na rozpalenie prawdziwego ognia w pomieszczeniu w którym z różnych powodów nie przewidziano umieszczenia tradycyjnego kominka.

Przyjazne ciepło, kojące światło – biokominek daje te efekty, równocześnie nie wymagając instalacji specjalnych przewodów wentylacyjnych ponieważ paliwem jaki stosuje się do jego rozpalenia jest bioetanol. Ten specjalny rodzaj bezbarwnego i wysokooktanowego alkoholu ulega spaleniu emitując ilości dwutlenku węgla porównywalne z tymi, jakie podczas oddychania wydziela człowiek.

Na rynku obecnie pojawiło się wiele firm oferujących biokominki, różniące się formą, stylem i oczywiście ceną. Na uwagę zasługuje z pewnością oferta włoskiej firmy Horus Bio, nowoczesny design i jakość w jednym.  Dostępne są również biokominki o niewielkich rozmiarach takie które można położyć np. na stole co umożliwia stosowanie ich w małych pomieszczeniach.

Wszystkie oferowane przez firmę Horus Bio  biokominki dostępne są u wyłącznego dystrybutora Horus Bio Polska w Krakowie.  www.horusbio.pl

Zapraszamy do oglądania modeli.

Czytaj również: jaki biokominek kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *