Ciepłe, wiosenne i letnie wieczory najmilej jest spędzać w swojej małej, prywatnej oazie spokoju – ogrodzie. Nieważne, czy preferujemy hamakowe lenistwo, romantyczny wieczór we dwoje czy grillowanie z przyjaciółmi. Ważne, że lubimy gdy gdzieś w tle trzaska wesoło ogień.

                                                                                            Photo: EcoSmart Fire 

Kiedy mówimy o palenisku na świeżym powietrzu, mamy najczęściej na myśli ognisko. Jest to pomysł z założenia trudny do zrealizowania – często zarówno ze względów logistycznych jak i prawnych. Aby stworzyć aurę tego specyficznego i wyjątkowego klimatu, jaki daje ognisko powstała seria biokominków BK firmy EcoSmart Fire, do użytku we wnętrzach, ale również przystosowanych specjalnie do aranżacji w ogrodzie.

                                                                                Photo: EcoSmart Fire 

Nowoczesne, proste kształty tych biokominków dają nieograniczone pole popisu dla naszej wyobraźni. W zależności od upodobań oraz architektury ogrodu, możemy je zaaranżować w murowanym, tradycyjnym palenisku czy kamiennym blacie. W ten sposób czyniąc je centralnym punktem ogrodu. Natomiast umieszczone w specjalnych misach wypełnionych polanami ceramicznymi tworzą fantastyczny i niespotykany klimat, rodem z „Tajemniczego ogrodu”.  Minimalistyczny design sprawia, że serię biokominków BK firmy EcoSmart Fire łatwo jest wkomponować w każdą aranżację ogrodowych przestrzeni.

                                                                            Photo: EcoSmart Fire 

Ich urokiem możemy delektować się o każdej porze roku. Latem tworzą wyjątkową atmosferę zarówno podczas spokojnych wieczorów jak i szalonych imprez organizowanych w ogrodzie. Zimą możemy z ciepłego pokoju podziwiać grę płomieni, które roztaczają aurę ciepła w czasie tych chłodnych miesięcy.

glammfire-cosmo-na-basenie13-5

                                                                          Photo: Glammfire 

Linia biokominków BK dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jest ekonomiczna i co najważniejsze, bezpieczna w użyciu. Specjalny wlew na biopaliwo zmniejsza ryzyko przepełnienia palnika, a co za tym idzie – wylewania się substancji na zewnątrz. Łatwa w obsłudze kontrola płomienia pozwala regulować jego wielkość i ilość wytwarzanego ciepła – w prosty sposób monitorujemy zużywanie paliwa, ergo – oszczędzamy. Innowacyjne materiały, z których wykonano serię biokominków BK  zapewniają ich odporność na każdą, nawet ekstremalną temperaturę i pogodę.

                                                                                   Photo: EcoSmart Fire 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *