W dniach 20-24 stycznia 2011 roku w Paryżu odbyły się bardzo znane targi dekoracji i wyposażenia wnętrz Maison & Objet. Nie zabrakło tam również przedstawicieli znanych producentów branży biokominków.

Firma GlammFire, jako producent ekskluzywnych produktów wysokiej jakości przedstawiała na targach wiele ciekawych rozwiązań dotyczących ogrzewania i dekoracji wnętrz swoimi biokominkami. Stoisko firmy odwiedziło niezwykle duże grono zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z innowacyjnym podejściem firmy do produktów i ciągłym dążeniem do doskonałości w obsłudze i doradztwie klienta. Przedstawicie GlammFire zadbali o wspaniałą i ciepła atmosferę, która miała odzwierciedlać ideę nowego stylu życia i dekoracji promowaną przez firmę.

W Paryżu przedstawiono dwa nowe modele biokominków Milwood i Muble 1050, które szybko zdobyły serca klientów. Są one bowiem materializacją wszystkich celów, jakie zakłada sobie GlammFire wobec swoich produktów. Mianowicie produkt powinien być prosty w obsłudze, odwoływać się do emocji, być ekologiczny i dodawać do wnętrza elegancji.

foto: GLAMMFIRE

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *