Zaletą oferty RubyFires jest perfekcyjna dbałość o każdy, nawet najmniejszy drobiazg.  Firma nie tylko zrewolucjonizowała rynek w zakresie wysokiego bezpieczeństwa użytkowania, ale także dba o design i różnorodność gamy swoich produktów. Wśród Całej oferty biokominków znajdziemy propozycje zarówno klasyczne, jak również te w bardzo nowoczesnym stylu.

          Zmiany i doskonalenie produktów zostały dostosowane do kryteriów i potrzeb danego nowoczesnego klienta XXI wieku. We współczesnym świecie ludzie coraz częściej kładą nacisk na rzeczy nietuzinkowe i oryginalne, chcąc się wyróżniać i zaskakiwać swoją awangardową pomysłowością. Dzięki naszym biokominkom na pewno zamienią swoje szare cztery kąty w pomieszczenie innowacyjne i dostarczające wielu wrażeń naszym oczom. Pomimo wszystko, w Polsce największą popularnością cieszą się biokominki stylizowane na klasyczne kominki opalane drewnem. Firma RubyFires ma jedną z najbogatszych ofert biokominków, których kształt i obudowa do złudzenia przypomina kominek tradycyjny. Są to modele które zazwyczaj są przeznaczone do usytuowania przy ścianie (podobnie jak przy kominku tradycyjnym), palenisko umieszczone jest nisko ziemi, a wokół niego roztacza się bogato stylizowana obudowa. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę fantastyczna opcja dla osób, które marzą o tradycyjnym kominku, ale ze względu braku instalacji kominowej, nie mogą sobie na niego pozwolić. Dzięki biokominkowi z klasycznej serii firmy RubyFires, na urok i piękno prawdziwego kominka będą mogli sobie pozwolić nawet ci, którzy mieszkają w małym mieszkaniu w wieżowcu. Żadna specjalistyczna instalacja tego biokominka praktycznie nie jest konieczna. Wystarczy go postawić w odpowiednim miejscu przy ścianie i cieszyć się ciepłem migotających płomieni.

Foto. Przykłady klasycznej serii biokominków RubyFires.

          Oczywiście firma RubyFires oferuje również coś dla miłośników nowoczesnego design i minimalistycznych form. Nowoczesna seria biokominków zachwyca swoimi prostymi kształtami i stonowanymi kolorami, które z pewnością będą pasować do każdego rodzaju wnętrza urządzonego w minimalistyczny sposób. Przedsiębiorstwo postawiło na awangardowe działania w wystroju paleniska, by każdy z modeli wyróżniał się on spośród innych innowacyjnych pomysłów firm konkurencyjnych.

Foto: Przykłady nowoczesnych form biokominków RubyFires.

          Atrakcyjny wygląd biokominka z pewnością jeszcze pogłębią oryginalne akcesoria, wśród których znajdziemy zarówno te, które będą pasować serii biokominków klasycznych (polana ceramiczne), jak również do tych modeli nowoczesnych (zestawy białych kamieni). Niecodzienny i atrakcyjny wygląd nada również „efekt żarzenia”, który jeszcze bardziej przybliży nasz biokominek do paleniska tradycyjnego, opalanego drewnem.

Foto: Akcesoria do biokominków RubyFires.

Wszystko to daje wiele możliwości oraz dowolność w wyborze wystroju, swojego biokominka. Produkty RubyFires dostosowane do współczesnego, szybkiego, coraz to bardziej nowoczesnego stylu życia.

Wyróżniający się design, funkcjonalność, prostota w obsłudze i przystępna cena, to cechy dzisiejszego szybkiego tempo rozwoju produktów. Firma RubyFires z powodzeniem sprostała tym wymogom i stworzyła produkty, które są ekologiczne,  nie wydobywają niepotrzebnego, szkodliwego dla zdrowia dymu, a jednocześnie nawiązują swoim wyglądem do zwykłego kominka znanego z wieloletniej tradycji polskich domów. Właśnie takie zespolenie tych dwóch przeciwnych elementów daje marce RubyFires przewagę nad innymi producentami nowoczesnych biokominków. Ludzie coraz częściej stawiają na wygodne i nowoczesne życie, lecz często powracają do tradycji sprzed wielu lat.

 

Foto. Klasyka i ponadczasowość to cechy wyróżniające produkty RubyFires.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *