Wyjątkowy mebel, który w każdej porze roku wygląda inaczej to niezwykła propozycja francuskiej projektantki Jean-Marie Massaud. Jej kolekcja szklanych stolików Seasons skierowana jest do ludzi ceniących jakość i nowatorskie rozwiązania.

biokominek-SEASONS-Table-JM.Massaud_02-fire

W kolekcji Seasons królują szklane stoliki. Ich sekret kryje się w centralnej części. Specjalny otwór sprawia, że jego wnętrze można zmieniać wedle upodobań. W chłodniejsze dni stolik może posłużyć jako biokominek zasilany bioetanolem i roztaczać we wnętrzu przytulną, relaksującą aurę. W upalne i słoneczne – stolik Seasons może stać się piękną doniczką, która idealnie wyeksponuje urok ulubionych roślin. Innym razem jego wnętrze może stać się pięknym akwarium.

biokominek-SEASONS-Table-JM.Massaud_03

Dzięki temu, że stolik zbudowany jest z przeźroczystych ścian staje się on eleganckim elementem dekoracyjnym i niebanalnym meblem użytkowym. Neutralna kolorystycznie powierzchnia zmienia swoje oblicze w zależności od otaczających ją przedmiotów, faktur, kolorów. Z każdą porą dnia stolik przybiera inny odcień. Dobrze wkomponuje  się w minimalistyczne i industrialne wnętrza.

biokominek-SEASONS-Table-JM.Massaud_01

Kompaktowy, sześcienny kształt nie zaburza istniejącej już aranżacji, podkreśla za to jej walory.

biokominek-SEASONS-Table-JM.Massaud_05

Stolik Seasons z biokominkiem to mebel wielofunkcyjny. Jego produkcją zajęła się renomowana włoska firma Glas Italia.

biokominek-SEASONS-Table-JM.Massaud_04

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *