Obraz tańczących płomieni w biokominku cieszy oko, relaksuje i poprawia nastrój. Aby spotęgować te wyjątkowe doznania i delektować się pełniejszym widokiem wdzięcznej gry ognia i światła można wybrać biokominek z panoramicznym wkładem. 

Biokominek-palenisko-AKOWOOD

Ten rodzaj ekologicznego kominka charakteryzuje się znacznie wydłużoną konstrukcją wkładu. Natomiast przednia szyba, która chroni przed otwartym ogniem, swoim kształtem przypomina szerokoekranowy monitor. Wiszący biokominek panoramiczny idealnie zagospodaruje pustą, dużą ścianę i na pewno zachwyci swoim wyglądem. W zestawieniu z telewizorem czy obrazem nie ma sobie równych.

W niektórych modelach biokominków wolno stojących czy do zabudowy , oszklone ścianki boczne jeszcze wydatniej ukazują płonące języki ognia. To rozwiązanie wymaga jednak dużej przestrzeni, ponieważ ogień w całej okazałości najlepiej prezentuje się z pewnej perspektywy. Dlatego idealnie pasuje do dużych, otwartych i przestronnych pomieszczeń. Wnętrze utrzymane w minimalistycznym stylu jeszcze bardziej zaakcentuje emanujący blask ekologicznego kominka. Panoramiczne kształty to pochwała dla nowoczesności. Zaprojektowane w takim duchu biokominki cechuje przede wszystkim prostota, harmonia i monochromatyczna kolorystka.

W pokoju pozbawionym niepotrzebnych dekoracji, panoramiczny biokominek będzie stanowił największą ozdobę. Szeroki format paleniska pozwala podziwiać ogień w pełnej krasie. Taki kojący widok uprzyjemnia wieczory spędzone w miłym towarzystwie. Ponadto, rozświetla otoczenie i tworzy ciepłą atmosferę w minimalistycznie urządzonym wnętrzu.

Panoramiczny-wkład-biokominek-AKOWOOD

foto: AKOWOOD, ECOSMARTFIRE, DECOFLAME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *