Kto z nas nie marzy, by wieczorem nie rozsiąść się wygodnie w fotelu przy domowym kominku, wziąć kieliszek wina i w pełni się zrelaksować? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Cię do nowo otwartego salonu partnerskiego LOVTER z biokominkami i akcesoriami w Warszawie.

Niedaleko ścisłego centrum Warszawy, na Żoliborzu przy ulicy Rydygiera 11 powstało klimatyczne miejsce, obok którego nie sposób przejść obojętnie – salon LOVTER z biokominkami. Nieważne czy mieszkasz w mieszkaniu, czy w domku jednorodzinnym, biokominek nie potrzebuje podłączenia do przewodu wentylacyjnego, byś mógł czerpać z niego maksimum satysfakcji. Jego unikatowy design pozwoli odmienić nie jedno wnętrze.

Jeszcze cieplej

Salon posiada bogatą ofertę biokominków, jak również akcesoriów. Salon stawia na renomowane marki. Wśród nich znajdziemy firmy produkujące biokominki z całej Europy, m.in. całą ofertę sklepu flamino.pl – Decoflame, Horus Bio, Glamm Fire, Skubawerk, Redwitz, Cocoon Fires, Maison Fire, Ruby Fires, Planika, Eco Smart Fire oraz wielu innych. W asortymencie salonu nie zabrakło również akcesoriów do biokominków znanych i cenionych marek, cieszących się wysoką pozycją na rynku. Należą do nich ceramiczne kamienie Akostone, polana ceramiczne Akowood ORAZ biopaliwo firmy Bionlov.

biokominek-marki-salon-warszawaGorąco

Nowe miejsce na mapie Warszawy zaprasza do świata biokominków. Salon można odwiedzać po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na wizytę, dzwoniąc pod numer  +48 504 455 825. Od dziś biokominkowe inspiracje do wnętrz są na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy!

biokominki-salon-warszawa-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *