Jedną z podstawowych zalet biokominków jest prostota użytkowania i brak konieczności magazynowania i uporczywego przygotowywania paliwa, tak jak ma to miejsce w przypadku kominków tradycyjnych. Użytkowanie jest jeszcze tym bardziej proste, że biopaliwo może być dostarczane wprost pod twoje drzwi.

Firma Bionlov®, szwajcarski producent wysokiej jakości biopaliwa Bionlov®Premium, umożliwia skorzystanie z wygodnego dla klientów systemu dostawy biopaliwa pod drzwi. Nie musicie Państwo martwić się o konieczność wygospodarowania cennego czasu na wizyty w marketach budowlanych, czy innych sklepach celem zakupu biopaliwa. Najprostszym sposobem będzie zamówienie paliwa w zaciszu domowego ogniska za pośrednictwem strony bionlov.com i odbiór przesyłki od kuriera już w swoim domu.

Dzięki dużej ilości biopaliwa dostarczanego do klientów, firma Bionlov® gwarantuje stałą, bardzo niską cenę dostawy dla przesyłek do 63 kg. Natomiast w przypadku przesyłek cięższych wysyłanych na terenie Polski nie dolicza się w ogóle kosztów transportu. Dostawa jest wówczas darmowa.

Jest to szczególna okazja w przypadku takiego produktu, jakim jest biopaliwo, które zwłaszcza w okresie dużych mrozów będzie szybko zużywane i będziemy musieli je w sposób ciągły uzupełniać. Tym razem nie musimy się jednak ruszać z naszego ciepłego mieszkania, żeby otrzymać szybko i tanio zapas paliwa do naszego biokominka.

Bionlov-Paliwo-do-biokominka-1 Bionlov-Paliwo-do-biokominka-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *