Nowy, ekscytujący projekt biokominka „Lump Bio Fuel Fire Bowl” jest owocem współpracy trzech liderów branży: specjalistów rozwiązań kominkowych firmy „Agnews”, projektantów z firmy „The Fire Company” oraz jednej z najlepszych w Australii pracowni projektowej „Lump Sculpture Studio”, specjalizującej się w tworzeniu współczesnej sztuki użytkowej.

Główny projektant Chris Vassallo, główny rzeźbiarz firmy „Lump Sculpture Studio” wyjaśnia, że projekt ten zyskał bardzo dużą popularność wśród wielu projektantów i architektów, co zaowocowało zastosowaniem tego biokominka w bardzo wielu projektach budowlanych w całej Australii. Projekt ewoluował z tradycyjnych palenisk opalanych drewnem, aczkolwiek dla wygody użytkowania, projekt ten doczekał się wersji z wkładem biokominkowym. Dzięki czemu nie ma już potrzeby noszenia opału (drewna) wysoko na tarasy i zielone dachy budynków, gdzie biokominek może być usytuowany.

To właśnie specjaliści z firmy „Agnews” zaproponowali użycie do tej stalowej misy paleniska EcoSmart Burner firmy „The Fire Company”, które nie tylko idealnie pasowało rozmiarami do obudowy, ale nadawało wspaniały efekt wizualny. Całość wygląda rewelacyjnie, gdzie polerowana stal nierdzewna paleniska kontrastuje z patyną obudowy w kształcie misy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *