Producenci biokominków przyzwyczaili nas do modeli w stonowanych barwach, utrzymanych w kolorystyce ziemi.  Za prawdziwą ekstrawagancję uchodzi kolor czerwony, a nawet biały. Tym razem marka GlammFire poszła o krok dalej, proponując Cosmo Magic – prawdziwą ferię barw.

Firma GlammFire zawsze proponuje swoim Klientom luksusowe i przepięknie wykończone biokominki. Tym razem do piękna i nietuzinkowości dołączyła odwaga i zabawa kolorem.

Ognista tęcza

Cosmo Magic przedstawiany jest jako model pełen życia. Forma biokominka przywodzi na myśl okrągłą ławę. Z tym, że w jej centrum umieszczono pojemnik na bioetanol o pojemności 2 litrów i mocy 2,7W, co daje około sześciu godzin nieprzerwanego płomienia.

 Podstawę Cosmo Magic stanowią listwy w ośmiu intensywnych kolorach. Projektanci postawili na trawiastą zieleń, turkus, kobalt, żółć, pomarańcz, czerwień oraz na brudny i fuksjowy róż. Mimo tej bogatej kolorystyki całość jest spójna i cieszy oko. Tak naprawdę nie potrzeba niczego więcej. Listwy zostały obudowane jedynie przezroczystym szkłem i wyglądają tak, jakby były w nim zatopione. Efekt, jaki osiągnęli projektanci GlammFire jest naprawdę imponujący.

Kolorów nigdy nie za wiele?

Propozycja od GlammFire nie potrzebuje dodatkowej oprawy. Cosmo Magic najlepiej będzie wyglądał w prostych wnętrzach z nutą nowoczesności, stanowiąc główny element ich wystroju. Biel i minimalizm są jego sprzymierzeńcami!

Zgodnie z wytycznymi projektantów, minimalna wielkość pomieszczenia dla Cosmo Magic powinna być nie mniejsza niż 18 metrów kwadratowych. Średnica tego modelu jest równa 1220 mm, a jego wysokość wynosi 402 mm. Ten dodatek jest także dosyć ciężki. Waży bowiem 152 kilogramy.

Zakochaj się w kolorach i wybierz Cosmo Magic od Glamm Fire!

biokominek-glamm-fire-cosmo-magic-1