Kominek nie musi kojarzyć się z dymem i trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Dzięki nowoczesnym i ekologicznym biokominkom możemy cieszyć się nie tylko skaczącymi i kojącymi płomieniami. Współczesne biokominki to przede wszystkim wyjątkowo efektowne ozdoby, które – dosłownie – dodadzą blasku każdemu wnętrzu. Tak jest w przypadku Cosmo13, najnowszej propozycji od marki GlammFire.

GlammFire to luksusowa marka wywodząca się ze słonecznej Portugalii. Projekty proponowane przez firmę od zawsze zachwycają precyzją wykonania i dbałością o detale.

Ekskluzywny dodatek

Cosmo13 to wyjątkowy projekt. Jest to model wolnostojący z otwartym paleniskiem, który na pierwszy rzut oka przypomina okrągłą i bardzo zdobną ławę. Dzięki temu ten biokominek jest niezwykle uniwersalny. Świetnie wygląda na przykład w salonie, ustawiony w otoczeniu kanapy, tak jak klasyczny stolik. Może być również bez przeszkód wkomponowany w przydomowy taras lub nawet ogród. Cosmo 13 będzie także idealnym dopełnieniem klimatycznego wnętrza kawiarni. Należy jednak zwrócić uwagę, że ten model lubi przestrzeń. Zalecana minimalna powierzchnia wynosi bowiem 18 m2. Średnica tego modelu jest równa 1220 mm, a jego wysokość ma 486 mm. Przy jego instalacji warto wziąć pod uwagę również wagę, która w tym przypadku jest dosyć wysoka. Cosmo13 waży bowiem 152 kg.

biokominek-glamm-fire-cosmo13-3

Wyszukane wykończenie

Marka GlammFire zadbała o każdy detal. Do wykonania biokominka użyto najwyższej jakości materiałów, które gwarantują jego wyrafinowany wygląd. Jest to w tym przypadku najwyższej jakości stal. Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: w bieli oraz w czerni. Można również zdecydować się na dwa warianty wykończenia – na stal lakierowaną lub na stal typu corten. Produkt jest odporny na wysokie temperatury. Należy zaznaczyć, że moc tego produktu jest równa 2,7kW, a pojemność zbiornika na paliwo wynosi 2 litry, co daje 6 godzin nieprzerwanej pracy.

Dodaj swojemu wnętrzu wyrafinowanej nuty z luksusową marką GlammFire!

biokominek-glamm-fire-cosmo13-2