W ZWIĄZKU Z WIELKIM ZAINTERESOWANIEM, PRZEDŁUŻAMY PROMOCJĘ!

Wydawnictwo Lovter, sklep i centrum sprzedaży FLAMINO.PL, producent biokominków MCJ, oraz szwajcarska marka ekologicznego paliwa Bionlov® Premium zachęcają do udziału w akcji promocyjnej „ZIELONA PROMOCJA”. Przy zakupie wybranych modeli biokominków – 24 litry biopaliwa gratis! Aby wziąć udział w promocji wystarczy polubić fanpage www.biokominek.org na Facebook’u, a następnie zakupić wybrany biokominek polskiego producenta marki MCJ.

Zadzwoń do doradcy lub wyślij mu wiadomość: Zielona Promocja + swoje imię i nazwisko, a doradca oddzwoni do Ciebie.

Doradca Flamino.pl : Dawid tel.: 603 95 47 58 email.: dawid@flamino.pl

ZOBACZ PREZENTACJĘ BIOKOMINKÓW

LUB PRZEJDŹ BEZPOŚREDNIO DO SKLEPU

*Promocja dotyczy biokominków marki MCJ zakupionych wyłącznie w centrum sprzedaży biokominków Flamino.pl. Promocja trwa od 17.10.2013 do 06.12.2013. Ilość produktów promocyjnych jest ograniczona do wyczerpania magazynu.

Lista produktów biokominków i ilość darmowego paliwa do biokominków.

Biokominki MCJ biorące udział w „Zielonej Promocji” Ilość darmowego paliwa Bionlov® Premium
Delta 12,00 litrów
Aurora 12,00 litrów
Long 24,00 litry
Żagiel 24,00 litry
Grand S 24,00 litry
Grand 24,00 litry
Torino 24,00 litry
Radon 24,00 litry
Faro 12,00 litrów
Fokus 24,00 litry
Luxor 24,00 litry
Imperial 24,00 litry
Caro 24,00 litry
Milano 24,00 litry
Arkadia 24,00 litry
Arizona 24,00 litry
Plaza 24,00 litry
Panama 24,00 litry
Panama M 24,00 litry
California 24,00 litry
Toledo 12,00 litrów
Orion 12,00 litrów
Roma 12,00 litrów
Roma 2 12,00 litrów
Montana 12,00 litrów
Dragon 12,00 litrów
Paleniska MCJ
Roma 12,00 litrów
Montana 12,00 litrów
Dragon 24,00 litry
Wkład skrzynkowy 700 24,00 litry
z rozprowadzeniem ciepła 24,00 litry

Organizatorzy promocji:

Flamino.pl „doskonale” to sklep internetowy oraz centrum sprzedaży biokominków.
„doskonale”Dlaczego? Ponieważ ponieważ pracują z nami nie sprzedawcy, tylko przyjaźni doradcy, którzy odpowiadają na każde pytanie klientów i doradzają jaki produkt wybrać. Dlaczego tak? Ponieważ dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych klientów. Doradcy Flamino znają większość marek biokominków produkowanych na Świecie i wiedzą które z nich udają tylko biokominki, a które są produktem wykonanym według unijnych praw regulujących rynek biokominków. Flamino to pierwsze tego typu centrum sprzedaży biokominków. Biokominki wysyłane są specjalistycznym transportem, który zawsze jest ubezpieczony a już w niedługim czasie biokominki będzie można też odebrać z magazynów w Warszawie i Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu i wielu innych miastach.

Bionlov® Premium to biologiczny płyn grzewczy wytwarzany na bazie najwyższej jakości alkoholu etylowego. Receptura płynu Bionlov® to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Ulega całkowitemu spaleniu, charakteryzuje się wysoką wydajnością i co ważne, posiada certyfikaty instytucji badawczych. Szwajcarska marka Bionlov® oferuje paliwo oczyszczane za pomocą nowoczesnych urządzeń molekularnych dostępnych tylko w najlepszych europejskich laboratoriach. Bionlov® Premium jest używany i polecany przez użytkowników biokominków oraz wielu najlepszych producentów biokominków na całym świecie.

Firma MCJ specjalizuje się w produkcji eleganckich biokominków. Te nowoczesne i cieszące się coraz większą popularnością urządzenia, stanowią stylowy i funkcjonalny element wyposażenia wnętrza. Kominki polskiego producenta dają możliwość rozkoszowania się prawdziwym ogniem w mieszkaniu, na balkonie, w restauracji czy hotelowym lobby, bez dymu, popiołu i uciążliwego zapachu. Zasilane są wysokokalorycznym paliwem płynnym Bionlov® Premium, którego produktem spalania są jedynie para wodna i dwutlenek węgla. Te wysokiej jakości urządzenia, nadają się zarówno do zabudowy ściennej, jak również jako kominki wolnostojące. Bogate wzornictwo modeli oferowanych przez markę MCJ pozwala na dopasowanie wybranego biokominka do charakteru wnętrza oraz na tworzenie indywidualnych i oryginalnych aranżacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *