Szwedzka manufaktura Vauni wypuszcza na rynek wysokiej jakości, designerski biokominek, który dzięki swojej innowacyjnej opcji pozwoli oglądać ogień z każdej strony.

Divider jest całkowicie mobilnym, wolnostojącym biokominkiem, który pozwala na spontaniczne zmiany położenia, kiedy tylko nam się to zamarzy. Harmonijny i minimalistyczny kształt oraz otwarte palenisko tworzą doskonałą aurę dla każdego wnętrza. Z pewnością nigdy wcześniej nie mieliście tyle zabawy z eksperymentowaniem we wnętrzu przy użyciu biokominka. Z urządzeniem marki Vauni wszystko jest możliwe!

Ogień z każdej strony

Czysty kształt oraz trwałe i bezpieczne 8-milimetrowe szkło hartowane, pozwala spoglądać na ogień z każdego kąta. Divider odznacza się polerowanymi krawędziami ze stali nierdzewnej. Nadają mu one wyrazistego i solidnego charakteru. To jest jedyna widoczna cecha tego biokominka, co jest ogromną zaletą dla osób lubiących minimalizm.

Wystawny gadżet

Szeroki palnik daje imponującą intensywność płomienia. Do instalacji urządzenia nie jest wymagany przewód kominowy. Wielkość płomienia zostanie dostosowana automatycznie. Palnik w tym biokominku posiada dodatkowo praktyczną i ważną dla bezpieczeństwa funkcję pochłaniania. Divider dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym oraz granitowym.