Nowoczesne wnętrza i nowoczesne biokominki to w większości proste, minimalistyczne formy o jednolitych barwach. Takie aranżacje zazwyczaj wymagają ciekawych, oryginalnych akcentów, które ożywią całość wnętrza lub będą przyciągać uwagę zwiedzających. Najlepszym i zarazem najlepszym sposobem na udekorowanie i ożywienie naszego nowoczesnego biokominka będą kamienie ceramiczne.

Wspaniałe kształty, starannie dobrane kolory i wysoka jakość to znaki rozpoznawcze ekskluzywnej marki Akostone zaprojektowanej przez projektanta Akii Juliushi. Te kamienie ceramiczne są zrobione z wysokiej jakości, ognioodpornego materiału ceramicznego, powstałego z masy o unikalnym składzie, gwarantującym niepowtarzalność i wytrzymałość produktów. Kamienie tej marki dostępne są w trzech białym, czarnym i starego złota. Wszystkie wykończone są niezwykle błyszczącym szkliwem, które odbija mieniące się w palenisku płomienie i całość wygląda niezwykle oszałamiająco.

Jest to niezwykle urokliwe dopełnienie, które doda naszemu biokominkowi jeszcze większego prestiżu, wyjątkowości i eleganckiego wyglądu. Dekoracja ta będzie pięknie wyglądać zwłaszcza w biokominkach o palenisku otwartym, gdzie widok tańczących wokół kamieni płomieni i mieniących się w błyszczącym szkliwie barw ognia przysporzy nam wielu przyjemności.

Więcej informacji oraz możliwość zakupu produktów znajdziecie Państwo na stronie producenta:

www.akowood.eu/pl/produkty.htmlDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *