Nasz portal LOVTER uruchomił specjalnie dla Państwa darmową usługę doradztwa i konsultacji biokominkowych. Jak z niej skorzystać? Zadzwoń lub napisz do jednego z naszych specjalistów i zadaj mu pytanie. To bardzo proste.

Co ponieważ oferujemy:

1. BEZPŁATNE, PROFESJONALNE DORADZTWO I KONSULTACJE.
2. GWARANTOWANY, NEGOCJOWALNY RABAT każdego modelu biokominka wybranego z LOVTER Showroom
showroom-logo-new3. BEZPŁATNĄ DOSTAWĘ BIOKOMINKÓW NA TERENIE POLSKI.
4. PRZY ZAKUPIE BIOKOMINKA – Darmowy zapas paliwa do biokominka szwajcarskiej marki Bionlov Premium.

Bionlov-Paliwo-do-biokominka-15. ATRAKCYJNE RABATY NA AKCESORIA BIOKOMINKOWE.

Infolinia: 504 455 825

Opis usługi:

Misją gazety LOVTER jest propagowanie i popularyzowanie idei biokominków, jako najbardziej nowoczesnych i ekologicznych palenisk. Nasze cele chcemy włąśnie osiągać m.in. przez udostępnienie Państwu unikalnych na skalę światową usług doradczych. Dlatego też, jeżeli rozważacie Państwo zakup biokominka do swojego domu, mieszkania lub do innego miejsca zachęcamy do kontaktu z naszym Expertem. Możecie Państwo liczyć na bezpłatne doradztwo w zakresie technologii, bezpieczeństwa i sposobu użytkowania biokominka. Postaramy się rozwiązać każdy nurtujący Państwa problem i znaleźć najbardziej optymalne rowiązanie.

Ponadto, bezpłatnie doradzimy i przedstawimy Państwu ofertę wyselekcjonowanych modeli biokominków, które będą najbardziej dospasowane do Państwa wymagań, potrzeb, miejsca oraz możliwości finansowych. Wystarczy, że prześlecie nam Państwo opis swoich wyobrażen i miejsca, w którym planujecie zamontować biokominek, a my spośród tysięcy modeli dostępnych na całym Świecie wybierzemy ten najbardziej odpowiedni dla Państwa. Dodatkowo, ze względu na bardzo dobrą współpracę z producentami biokominków jesteśmy w stanie wynegocjować i zaoferować Państwu bardzo atrakcyjny rabat na każdy wybrany model na Świecie.

Swoje usługi polecamy wszystkim Inwestorom indywidualnym, jak również architektom, deweloperom oraz wykonawcom.

Swoje pytania możecie Państwo zgłaszać telefonicznie lub za pośrednictwem formularza zapytań.

2 Responses

  1. Panie Dawidzie dziękuję za pomoc w zakupie biokominka:-) jednak biały klasyczny najbardziej pasuje do mojego wnętrza. Polecam tego eksperta

    Ada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *