Supernowoczesny i minimalistyczny biokominek Double Vision to nowe dzieło holenderskich projektantów marki Safretti. Tym razem mamy do czynienia z połączeniem biokominka oraz… telewizora.

To mało spotykane połączenie jest wizją na nowoczesny dom według marki Safretti. Niebanalne zestawienie biokominka z telewizorem LCD tworzą spokój oraz harmonię w całym wnętrzu. Ten projekt zaskoczy niejednego miłośnika designu.

2 w 1

Specyficzna konstrukcja jest piękną symbiozą dwóch urządzeń, które nawzajem się uzupełniają. Kto z nas nie pragnie wygrzewać się w cieple kominka w zimowe popołudnie przy ulubionym filmie? Do tego prosta i piękna konstrukcja, która łączy obydwa elementy i wpisuje się w każdy klimat pomieszczenia.

Biokominek Double Vision zapewni komfort każdemu użytkownikowi. Urządzenie możemy umieścić w centralnym miejscu w salonie, gdzie będzie głównym punktem spotkań całej rodziny czy w sypialni, gdzie będzie można poddać się relaksowi przy jego nastrojowym świetle.

Klasyka w połączeniu z nowoczesnością

Dzieło projektantów Safretti zostało dopracowane w każdym szczególe. Fronty zostały wykonane z hartowanego szkła, natomiast obudowa z proszkowanej stali w dostępnych kolorach: czerni, bieli i srebrze. Palnik tego biokominka został wykonany ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Czas pracy Double Vision przy pełnej wartości paliwa to 6-8 godzin.

Telewizor LCD został wykonany w dwóch wariantach: 37-calowy Full HD bądź 46-calowy Full HD. Sprzęt ma jedno wejście HDMI oraz zintegrowany radio tuner z TV.

Biokominki Safretti posiadają unikalny design oraz wysokiej jakości wykończenie. Projekty są kombinacją nowoczesnej estetyki oraz romantycznego ciepła ognia. Ze względu na wysoką jakość materiałów, kominki mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz na patio lub balkonie.

biokominek-safretti-double-vision