Biokominek niczym obraz? Taki model powstał w hiszpańskiej pracowni marki Bronpi. Można zawiesić go na ścianie i cieszyć jego przyjemnym oraz relaksującym designem.

Ebano to oryginalny model biokominka, który od razu zwraca na siebie uwagę. Jego rozłożyste rozmiary, tworzą na ścianie małe dzieło sztuki. Ebano bowiem, wygląda niczym nowoczesny obraz przedstawiający tlące się płomienie w czarnej otchłani.

Płomienista panorama

Projektanci marki Bronpi zadbali, by urządzenie było bezpieczne. Biokominek zasilany jest jedynie ekologicznym i przyjaznym dla człowieka oraz środowiska etanolem, nie należy więc obawiać się o wpływ jego działania na zdrowie człowieka.

Ebano zachwycająco komponuje się z nowoczesnymi i minimalistycznymi dodatkami. Jego zadziorne kształty wprowadzają do wnętrza dużą dawkę pozytywnej energii i charakteru.

Zawieszony na jednej ze ścian w salonie, będzie główną ozdobą całego wnętrza. Nadaje się również do miejsc komercyjnych o wyrafinowanym wystroju.

Klasa sama w sobie

Model został wykonany z wysokiej jakości stali Cor-ten w kolorze czarnym. Materiał należy do niezwykle wytrzymałych i trwałych. Ebano ma otwarte palenisko w prostokątnym kształcie. W środku znajdują się trzy palniki. Biokominek nie wymaga skomplikowanej instalacji, wystarczy zawiesić go na ścianie.

Wszystkie biokominki Bronpi przechodzą wysoką wewnętrzną kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego. Dlatego wszystkie urządzenia są na najwyższym poziomie, który odpowiada potrzebom dzisiejszego rynku.

biokominek-ebano-bronpi-2