Na sukces restauracji składa się bardzo wiele czynników, tych bardziej i mniej uchwytnych. Jednak wśród nich występują te, bez których żadna restauracja nie stworzy ciekawej oferty dla potencjalnych klientów. Są nimi przede wszystkim najlepsze, świeże produkty, świetni kucharze oraz klimatyczny wystrój wnętrz. Sieć włoskich restauracji Vapiano w Wielkiej Brytanii jest jak najbardziej tego świadoma, nawiązując współpracę z producentem biokominków EcoSmart Fire. Instalując w swoich wnętrzach ścienny model 1200SS stwarza niezwykły klimat do wszelkich spotkań, wspólnych posiłków lub po prostu spędzania wolnego czasu w towarzystwie biokominka.

photo: Ecosmart Fire

Biokominek EcoSmart Fire ociepla wnętrze restauracji sprawiając, że każde spotkanie nabiera szczególnego charakteru. Naścienny, panoramiczny biokominek umieszczony w widocznym punkcie restauracji pozwala także cieszyć się nim wszystkim klientom. Niewątpliwą przewagą instalacji biokominka nad klasycznym kominkiem w restauracji jest to, iż nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Jest także bezpieczny, co jest niezwykle istotne w lokalach, gdzie przebywa zwiększona liczba osób. Dodatkowo szklana osłona biokominków EcoSmart Fire nie nagrzewa się, dzięki czemu w razie kontaktu nie dojdzie do oparzeń.

                                                                                          photo: Ecosmart Fire

W towarzystwie ciepłych, czerwonych odcieni ścian, biokominek EcoSmart Fire ogrzewa swoim blaskiem, zwłaszcza w jesienne i zimowe wieczory. Specjalna technologia zastosowana w palenisku pozwala delektować się i wpatrywać w hipnotyzujący ogień przez długie godziny. Dodatkową zaletą biokominków jest ekologia. Biokominki nie produkują dymu, czadu ani innych substancji. Tym samym, nie wymagają instalacji kominkowej, co szczególnie doceniają restauratorzy.

Biokominek EcoSmart Fire w restauracyjnym wydaniu uzupełnił ofertę sieci restauracji Vapiano o unikalny atut i mocny, wyróżniający akcent. Biokominek rozświetla pomieszczenie, przyjemnie ogrzewa wnętrze oraz nadaje niepowtarzalnego charakteru domowej atmosfery.

photo: Ecosmart Fire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *