Nowoczesne wnętrze, zazwyczaj bardzo minimalistyczne potrzebuje akcentów i dodatków nadających charakter całości. Doskonałym pomysłem na aranżację może być biokominek Elipse firmy Decoflame.

Model dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym lub białym. Każdy z kolorów dostępny jest również w wersji matowej lub polerowanej, wysoce błyszczącej. Wewnętrzna i zewnętrzna strona obudowy może mieć różne kolory. Można je zestawiać według życzeń klienta. Dzięki temu spasuje do każdego wnętrza nowoczesnego, w którym przeważającymi kolorami jest czarny lub biały. Biokominek przeznaczony jest do podwieszenia na suficie w dowolnym miejscu. Posiada możliwość obrotu, dzięki czemu palenisko może być widoczne z dowolnego miejsca we wnętrzu. Na wyposażeniu są hartowane tafle szklane, które można zamontować po obu stronach. Dostępny jest również model stojący z nóżkami z nierdzewnej stali.

Ciekawy kształt biokominka, możliwość zestawienia kontrastowych kolorów i stopnia połysku na obudowie sprawia, że produkt ten będzie wspaniałym uzupełnieniem zazwyczaj prostych w formie wnętrz nowoczesnych. Z pewnością ożywi, urozmaici i będzie zwracać na siebie uwagę gości. Może stanowić centralny punkt salonu, zwłaszcza wariant podwieszany do sufitu.

fot. DECOFLAME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *