Współczesne biokominki to często prawdziwe dzieła sztuki. Producenci i projektanci prześcigają się w pomysłach na wyjątkową formę oraz na jak najbardziej unikalny i niepowtarzalny design. Ich wysiłki są nagradzane nie tylko przez zadowolonych klientów, ale i przez profesjonalistów, od których otrzymują cenne nagrody. Tak jest w przypadku Elipse Z.

Sparthem, producent biokominka, to rodzinna firma działająca już od 1986 roku. Sukcesem firmy jest bez wątpienia to, że udało jej się zebrać zespół ekspertów, którzy z niezwykłą pasją oraz zaangażowaniem dbają o nawet najmniejszy detal każdego biokominka.

Czynnik “Plus X

Elipse Z jest jednym z najbardziej popularnych modeli wchodzących w skład ekskluzywnej linii ebios-fire. Model był wielokrotnie nagradzany. Otrzymał między innymi prestiżowe wyróżnienie Plus X Award w kategorii “Produkt roku”. Nagroda jest przyznawana produktom odznaczającym się najwyższą jakością i wyjątkowym wzornictwem.

Niesłabnąca popularność tego modelu wcale nie dziwi. Elipse Z to owalny, trójwymiarowy i elegancki model, który każdemu wnętrzu doda odrobiny luksusu oraz finezji. Jest to kominek wolnostojący, który można umieścić w dowolnym miejscu na podłodze. Należy jednak podkreślić, że zalecana minimalna powierzchnia pomieszczenia dla tego modelu to 84 m3.

Innowacyjne rozwiązanie

Elipse Z to nie tylko nowoczesny design. Przy konstrukcji tego biokominka wykorzystano palnik typu knot. Jest to opatentowane rozwiązanie, uważane obecnie za najbezpieczniejszy palnik bioetanolu na rynku. Palnik otoczono żaroodpornym szkłem typu ROBAX, które nie tylko chroni płomienie przed przeciągami powietrza, ale przepięknie podkreśla “tańczące” płomienie. Na uwagę z pewnością zasługuje wykończenie tego modelu. Elipse Z wykonano ze starannie dobranej stali i stali nierdzewnej w dwóch wersjach kolorystycznych: w bieli i w czerni, z matowym lub z połyskującym wykończeniem.

Podaruj sobie magiczne chwile z Elipse Z od marki Spartherm!

biokominek-eliplse-z-spartherm-2