Biokominki zachwycają swoją formą i oryginalnym designem. Mogą przypominać gustowny wazon, elegancki stolik, stylową układankę, szykowny mebel, zabawkę dla dziecka, a nawet akwarium. Jedno jest pewne: za każdym będą przyciągać wzrok i przykuwać uwagę. Flame Wall marki Acquafuoco, to prawdziwe dzieło sztuki.

Acquafuoco to włoska marka i włoscy projektanci, dla których mniej ważna jest  funkcja tworzonych przez nich elementów wystroju. Liczą się przede wszystkim emocje, jakie wywołują. A te można uzyskać, projektując biokominek o niespotykanym kształcie.

Wyjątkowy obraz

Flame Wall swoim kształtem przypomina tradycyjnie ujęty płomień. Wyróżnia go szpiczasta górna część i lekko zaokrąglony dół. Biokominek stanowi ramę dla tańczącego w środku, “żywego” płomienia, co daje oryginalny, niespotykany efekt.

Eko rozwiązanie od Acquafuoco jest za to doskonałą alternatywą dla  klasycznych obrazów. Flame Wall jest bowiem biokominkiem przeznaczonym do powieszenia na ścianie, co daje nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych. Przez to, że nie musi stać na podłodze czy na stole, jest świetnym rozwiązaniem dla niewielkich pomieszczeń. Również jego rozmiar nie jest żadnym ograniczeniem. Jego wysokość jest równa 760 mm, szerokość wynosi 500 mm, a z kolei głębokość ma 150 mm. Jednak w przeciwieństwie do statycznego malowidła, Flame Wall jest w ciągłym ruchu, wprowadzając dynamikę do wnętrza, w którym się znajduje.

Eko rozwiązanie dla każdego

Biokominek wykonano z eleganckiej, proszkowanej stali w czarnym kolorze o matowym wykończeniu powierzchni. We wnętrzu umieszczono palnik, którego moc grzewcza wynosi 2,0 kW. Flame Wall jest zasilany za pomocą bioetanolu, ekologicznego i odnawialnego paliwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko wzbogacamy nasze domy czy mieszkania, ale i dbamy o środowisko.