Kominek w kształcie dwóch okręgów nawiązuje do perfekcji i nieskończoności. Inspirowany harmonijną bryłą tworzy przyjemną i unikalną atmosferę wnętrza. Na tle głębokiej czerni, zamknięty w nim płomień staje się jeszcze bardziej wyrazisty i hipnotyzujący.

Marka GlammFire jest liderem na portugalskim rynku akcesoriów do ogrzewania i dekoracji wnętrz. Wyróżnia ją zamiłowanie do innowacyjnych projektów oraz respektowanie zasad ekologii. Zespół najlepszych projektantów tworzy produkty doskonałej jakości dla zaspokojenia potrzeb i wymagań klientów.

Biokominek GlammFire Duo posiada niecodzienny design i prezentuje się nienagannie, zarówno w pomieszczeniu mieszkalnym, ogrodzie, restauracji, jak i hotelowym lobby. Kominek tworzy czarny, polerowany granit z dodatkiem stali szlachetnej i hartowanego szkła. Posiada wbudowany schładzacz, w którym możemy umieścić butelkę szampana lub wina, a dla bezpieczeństwa małych dzieci i zwierząt, ogień  oddzielony jest szkłem ochronnym. Urządzenie cechuje się wysoką jakością wykonania, estetyką, funkcjonalnością oraz nowoczesnym wyglądem. Może być idealnym uzupełnieniem tradycyjnego systemu ogrzewania, zwłaszcza na przełomie sezonów. Para wodna, będąca produktem spalania, zapobiega wysuszaniu powietrza, a stężenie dwutlenku węgla można porównać do ilości zawartej w powietrzu wydychanym przez człowieka.

GlammFire Duo to kominek magiczny, inspirujący i pełen symboli. Stworzony dla poszukiwaczy piękna i harmonii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *