Funkcjonalność i ciepło domowego ogniska. W ofercie firmy “Officine del Fuoco” pojawił się biokominek Gor stanowiący połączenie ekologicznego wolnostojącego kominka i stolika do kawy.

Nie ma nic przyjemniejszego od aromatu porannej kawy połączonego z elegancją i szykiem prostej formy. Miejsce, w którym odbywają się codzienne spotkania nabrało całkiem nowego wymiaru dzięki pomysłowi włoskiej firmy “Officine del Fuoco”. Ceremoniał wzbogacony został przyjemnym widokiem palącego się ognia. Wolnostojący kominek został zaprojektowany w połączeniu z użytkowym meblem, służącym do picia kawy.

biokominek-gor-officine-del-fuoco-2

Minimalistyczna forma stolika dzięki prostocie i uniwersalnej barwie, nie pozwoli zdominować naszych wnętrz. Jego bryła, uatrakcyjniona cienkimi, metalowymi prętami, na których jest umocowany, wzbogacona została paleniskiem biokominka umieszczonym na powierzchni blatu. Subtelny ogień łagodzi ciężki kształt mebla, co stwarza magiczną atmosferę miejsca codziennego relaksu.

biokominek-gor-officine-del-fuoco-3

Biokominek zaaranżowany w powierzchni stolika, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, z którym musimy się liczyć, jeśli jesteśmy użytkownikami tradycyjnych kominków. Opalany bezdymnym paliwem – alkoholem etylowym, nie pozostawia po sobie popiołu. Realizacja ciekawego projektu była możliwa dzięki temu, że ekologiczny biokominek nie wymaga instalacji kominowej. Pozwala to na jego swobodne przemieszczanie i montaż w funkcjonalnych miejscach. Korzystanie z mebla, które jest jednocześnie źródłem ciepła w naszym pomieszczeniu, pozwala wykorzystać zaoszczędzoną przestrzeń na inne ciekawe aranżację. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV.

biokominek-gor-officine-del-fuoco-4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *