Biokominek Hi-Fire to silna inspiracja nowoczesną technologią. Włoscy designerzy Altro Fuoco postawili tym razem na wygodę użytkowania i stylowy wygląd w jednym.

Hi-Fire to biokominek, który możemy obrócić o 360 stopni. Dzięki tej wygodnej funkcji, nie musimy go przestawiać czy przesuwać, kiedy chcemy zmienić jego położenie. Zasilany przez bioetanol z jednej strony jest całkowicie zamknięty przez hartowane, polerowane szkło lustrzane o grubości 8 mm. Biokominek jest dostępny w kolorze czarnym.

Gabaryty Hi-Fire

Wymiary tego biokominka to 121 cm x 60 cm x 22 cm. Hi-Fire waży 48 kg (bez palnika). Przy pełnej wartości paliwa jest w stanie palić się przez 3,5 godziny. Biokominek jest sporych wymiarów, jednakże osoba dorosła nie powinna mieć problemu aby go przenieść.

Współczesna elegancja

Biokominek od Altro Fuoco to ciekawa propozycja dla osób ceniących wygodę i nowoczesną technologię. Hi-Fire doskonale współgra z każdym wnętrzem. Ogień wydobywający się z tego urządzenia możemy obserwować od strony przyciemnionego szkła, bądź od strony otwartej. Dzięki obrotowemu mechanizmowi możemy ustawiać biokominek w zależności od naszych potrzeb. Jest to gadżet, który z pewnością przyciągnie wzrok każdego, kto odwiedzi nasz dom.