Włoski projektant Acquaefuoco zaprojektował prawdziwe, domowe ognisko, zamknięte w stalowym opakowaniu biokominka.

Acquaefuoco i tym razem nie zawiódł. Stworzył biokominek, który kojarzy się z ciepłem domowego ogniska. Stalowe pręty i metalowa podstawa rysują w naszej wyobraźni wyraźną sylwetkę domu. Podstawa tego biokominka ma lukę, przez którą wydobywa się delikatny ogień. Wszystko odbywa się przy pomocy prostego, zdalnego sterowania.

Nowoczesny dodatek

Biokominek jest kompaktowy, jego wymiary to: 530 mm x 300 mm x 620 mm. Zasilany jest przez bioetanol. Czas palenia przy pełnej wartości paliwa wynosi od 6 do 9 godzin. Dostępna kolorystyka Homefire to: grafit, biały i czerwony. Biokominek został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, będzie zatem pasował do wnętrz minimalistycznych, współczesnych. Świetnie będzie wyglądał zarówno na większej powierzchni, jak i w pomieszczeniu o ograniczonym metrażu. Homefire jest kominkiem wolnostojącym, łatwo jest go przenieść i ustawić w innym miejscu.

Gadżet dla każdego

Biokominek Acquaefuoco z pewnością umili nam niejeden wieczór. Jego stylistyka upiększy pomieszczenie, nada mu ciepła i przytulności dzięki swoim geometrycznym kształcie przypominającym dom. Homefire zachwyci każdego domatora oraz fana ciekawych dodatków do wnętrz.

biokominek-acquaefuoco-homefire-2