Jeśli szukacie dodatków, a jednocześnie elementów wyposażenia do nowocześnie i gustownie zaaranżowanych salonów to ten biokominek jest właśnie dla Was. Kominek ekologiczny Hypnosz EVO został stworzony z myślą o wysmakowanych i niebanalnych wnętrzach domów.

Zakłady projektowe marki Glammfire, która zaprojektowała biokominek Hypnosz EVO, to kopalnia innowacyjnych pomysłów na urządzenie mieszkań i domów wyposażonych w różnych stylach. Miłośnicy abstrakcji, a jednocześnie innowacyjnych rozwiązań w aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i nie tylko z pewnością zainteresują się modelem Hypnosz EVO, który łączy regularne kształty z urozmaiconymi grafikami. Przednia strona ekokominka pokryta została właśnie takim hipnotyzującym kształtem, a na życzenie nabywcy również kolorami, malowidłem. Szerokie przy brzegach i zwężające się ku centralnej części biokominka fale tworzą gustowny wzór. W zależności od wystroju pomieszczenia, w którym ma być zamontowany biokominek oraz od upodobań kupującego, projektanci dobierają kolorystykę biokominka. Hipnotyzujące oko może być jedno-, dwu- lub wielokolorowe. Wśród dostępnych barw znajdą się biel, beż, czerń, fiolet, czerwień i kolor żółty. Można też wykorzystać któreś z proponowanych przez projektantów, bardziej stonowanych barw wykończeniowych: lakierowana stal, metaliczna, czarna stal lub imitacja pordzewiałej stali. Producent jest jednak otwarty na propozycje klientów i gotowy przygotować biokominek w takich kolorach, których zażyczy sobie kupujący.

Taki biokominek może z powodzeniem zastępować obraz lub zdjęcie, ponieważ jest przeznaczony do powieszenia na ścianie. Szerokość 70 cm, wysokość 110 cm oraz głębokość równa 22,5 cm to optymalna wielkość do średniej wielkości pokoju. We wnętrzu biokominka, tuż za hipnotyzującym wzorem umieszczono 25 – centymetrowe palenisko. Płonący na nim ogień daje więcej światła dzięki lustrze zamontowanym tuż za palnikiem. Ekologiczny kominek jest o tyle wygodny w użyciu, że jego pracę można regulować zdalnie za pomocą pilota. Jeśli w 3 – litrowym zbiorniku biokominka znajdzie się odpowiednia ilość bioetanolu, kominek uruchomi się po naciśnięciu przycisku. Moc urządzenia wynosi 1,4 kW, co pozwala na korzystanie z ciepła i pięknej dekoracji zarazem przez około 6,5 h. Jeśli właścicielowi biokominka zależy na dogrzaniu pomieszczenia, powinien wiedzieć, że kominek Hypnosz EVO sprawdzi się najlepiej w pomieszczeniu o powierzchni 9 m2.

biokominek-glamm-fire-hypnosz-evo-2