Biokominek w dwóch pomieszczeniach jednocześnie? Nowoczesny biokominek do zabudowy Horus Bi Side pozwala na takie rozwiązanie. Dzięki niemu aranżowana przestrzeń stanie się elegancka i bardziej przestronna a dodatkowo przyjemnie ciepła.

Twoją jadalnię i salon dzieli ściana? Co zrobić, aby ona zdobiła, a nie ograniczała naszą przestrzeń? Umieszczenie w ścianie biokominka do zabudowy Horus Bi Side to idealne rozwiązanie stosowane w pomieszczeniach, które oddzielone są od siebie, niewielkiej powierzchni ścianą. Elegancki acz ascetyczny w formie i wykonaniu biokominek nadaje ścianie walorów estetycznych szczególnie w restauracjach i biurach. W ten sposób ściana nie tylko oddziela dwa pomieszczenia, ale jest jednocześnie ich łącznikiem. Oba wnętrza skutecznie spaja natomiast blask ognia wydobywający się z wnętrza przeszklonego biokominka, który jednocześnie emanuje ciepłem.

Przezroczyste szkło, z którego powstały ściany biokominka pozwala nam obserwować nieustającą grę płomieni, obojętnie czy oddajemy się błogim chwilom relaksu w salonie, czy też uczestniczymy w uczcie dla podniebienia przebywając w części jadalnej. Horus Bi Side pozwala na intensyfikację naszych doznań, angażuje nasze zmysły, sprzyja kontemplacji kształtów, faktur i kolorów tego najpiękniejszego z żywiołów.

Uniwersalny kształt, prosta, a przez to elegancka konstrukcja dodatkowo podkreśla funkcjonalność oraz ponadczasowość Horus Bi Side, który idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń naszego domu. Doskonale zaaranżuje także powierzchnię publiczną – restaurację, klub, czy przestronne biuro.

Biokominek umieścić możemy w każdym rodzaju wnętrza. Miłośnicy stylu glamour docenią go za elegancki minimalizm, fanów designu zauroczy jego niesztampowość i doskonała jakość wykonania, a Ty pokochasz go za ciepło i niepowtarzalny klimat, który nadaje twojemu wnętrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *