Prosty i minimalistyczny design to propozycja na biokominek od niemieckiej marki Muenkel Design. Co jeszcze proponują nam projektanci?

Ten prosty, a za razem designerski biokominek został dopracowany w każdym najmniejszym calu. Loft postawiony przy ścianie będzie idealnym punktem we wnętrzu. Obudowa w kształcie litery C dodaje mu lekkości i nowoczesności. Dość szeroka górna krawędź pozwala na umieszczenie dowolnego dodatku np. wazonu z kwiatami bądź minimalistycznej w formie ramki na zdjęcia.

Bogate wykończenia

Zasilany ekologicznym bioetanolem Loft C-01 pochodzi z serii loft.line projektu Muenkel. W przeciwieństwie do projektu C-02, Loft C-01 posiada tylną ścianę, która została wykonana z tego samego materiału co reszta konstrukcji.

Korpus w kształcie litery C jest dostępny w drewnie Makassar, w całości wykonany z hebanu bądź w drewnie Zebrano. Dostępne są również wersje kolorystyczne z czerwonym, białym lub czarnym efektem wykończenia.

Wydzieli strefy w domu

Projektanci z Muenkel Design dają swoim klientom możliwość wybrania dowolnego forniru, którym zostanie pokryty kominek. Pozwala to na tworzenie nieskończenie wiele aranżacji w każdej przestrzeni.

Biokominek może być umieszczony w dowolnie wybranym miejscu w domu. Może służyć jako punkt oddzielający strefę wypoczynkową od rozrywkowej w salonie. Loft będzie idealnym, stylowym akcentem, który sprawdzi się do każdego rodzaju wystroju.

biokominek-muenkel-design-loft-c01-2