Połyskująca, metaliczna obudowa to ukłon w kierunku gwiazd, ale i element obowiązkowy w eleganckich, nowoczesnych mieszkaniach. Siłą biokominka ORION jest prosta, geometryczna forma, dzięki której nadaje majestatu otoczeniu, w którym się znajduje. Wyróżnia go palenisko. Ciemne, wykonane z wysokiej klasy stali kwasoodpornej, zaprasza do obejrzenia niezwykłego spektaklu, w którym główne role odgrywają wydobywające się z wnętrza języki ognia. Umieszczony wewnątrz uchwyt, pozwala dostosować wysokość płomieni do potrzeb domowników.

Niezwykła dekoracja dla pragnących luksusu

Obecności ORIONa nie ogranicza żadna przestrzeń. Jako naścienne źródło ognia, może zostać umieszczony w dowolnej części mieszkania. Czerpiąc energię z bioetanolu jest niezależny od instalacji kominowych, zyskując mobilność i niezliczone możliwości aranżacyjne. Użytkownicy ceniący designerskie wykończenia mogą dostosować wygląd biokominka do indywidualnych wymagań. Model dostępny we wzbogaconych wariantach z otwieraną szybką, lub podłużnym, zamontowanym na stałe przeszkleniem.

Na miarę XXI wieku

Biokominek całkowicie odpowiada nowoczesnym wymaganiom, zarówno pod względem stylistycznym, jak i technologicznym. Dla dodatkowego zabezpieczenia przed żywiołem model można wyposażyć w specjalną izolację obniżającą temperaturę obudowy. ORION dba również o wymagające zmysły. Biokominek nie wydziela dymu ani zapachów,  a umieszczony wewnątrz nawilżacz odświeża powietrze w pomieszczeniach. Najwyższa jakość wykonanych materiałów, nietypowa funkcjonalność i design – ORION to sposób na zamknięcie blasku gwiazd w swoim domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *