Ogień to najcenniejsze, co natura dała ludzkości. Biokominek Toledo pozwala na zamknięcie go w sejfie i obserwowanie piękna tańczących płomieni. Olśniewający spektakl natury na wyciągnięcie ręki, tylko dla wyjątkowych widzów.

Biokominki to coraz częstsze „must have” nowoczesnego wnętrza. Stanowią doskonałe uzupełnienie najbardziej wyszukanych aranżacji. Pasują do wielkich apartamentów i małych mieszkań. Model Toledo to kwintesencja klasyki i luksusu. Prostą formą i geometrycznym kształtem wprowadza ład i spokój w designerskich pomieszczeniach. Stalą nierdzewną, z której jest wykonany, dodaje szyku industrialnym przestrzeniom.

Liczy się forma

Kształt biokominka Toledo udowadnia, że piękno tkwi w prostocie. Ten naścienny model można zamontować w każdym otworze. Nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji kominowych, jest ekologiczny i bezpieczny dla użytkowników. Jego największą zaletą jest dokładnie przemyślana konstrukcja palnika. Spośród dostępnych na rynku propozycji, wyróżnia go czarne, a nie srebrne, palenisko. Ciemna barwa pozwala skoncentrować się na spektaklu żywego ognia.  Wyjątkowy charakter tego modelu podkreśla nawilżacz powietrza, w który został dodatkowo wyposażony.

Po drugie ergonomia

Oprócz eleganckiego koloru, palnik biokominka Toledo wyróżnia zastosowanie bardzo grubej stali kwasoodpornej. Dzięki temu, pali się on dłużej niż jego klasyczne odpowiedniki. Poza wydłużonym czasem palenia, biokominek Toledo charakteryzuje się możliwością zamontowania dodatkowej izolacji w celu obniżenia temperatury obudowy. Dostępny w dwóch wersjach wykończeniowych: stali nierdzewnej i aluminium, sprawdzi się w każdym modnym wnętrzu. Wysokiej jakości stal nierdzewna, z której jest wykonana oprawa, została dodatkowo poddana odpowiedniej obróbce- szczotkowaniu. Połączenie piękna płomieni i współczesnej stylistyki, wykończone najwyższej jakości szkłem i stalą to propozycja dla tych, którzy cenią sobie luksus i niczym niezmącone wrażenia przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *