Biokominek Torino to jedna z wielu propozycji kominków wolnostojących firmy MCJ. Model ten zasługuje na uwagę, gdyż łączy w sobie nowoczesność i klasykę, niekonwencjonalność i tradycję, najnowsze trendy dizajnerskie i wzornictwo nawiązujące do surowych aranżacji z wykorzystaniem kominków, które odchodzą powoli do lamusa. To połączenie chłodu, elegancji oraz wytworności metalu z kamienną podbudową przywodzącą na myśl skojarzenie ciepła, bezpieczeństwa i rodzinnej atmosfery. Wykończenie kompozycji szklanym panelem dodaje całości pazura i pewnej nuty niepodporządkowanej stylowości, przełamując w ten sposób klasyczne rozwiązanie nałożenia na siebie dwóch prostopadłościanów. Prawdziwa symfonia estetyczna dla koneserów sztuki użytkowej.

Uniwersalność tego wzoru okazać się może strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy lubią eksperymentować z wystrojem wnętrz i poddawać je częstym modyfikacjom, gdyż taki biokominek to inwestycja na wiele lat, a ten model z pewnością nie wyjdzie szybko z mody. Będzie pasował zarówno do futurystycznych, czy industrialnych wnętrz z ich minimalistyczną zazwyczaj kompozycją, ale sprawdzi się również doskonale wśród postarzonych mebli, czy odnowionych antyków, jako element z jednej strony lekko klasycyzujący, z drugiej natomiast przełamujący przewidywalność i nierzadko typowy styl takich klasycznych aranżacji.

Dodatkowym atutem jest jego mobilność, a przy niewielkiej wadze 27 kilogramów jedna, bądź dwie osoby bez problemu poradzą sobie z ulokowaniem tego przedmiotu na właściwym miejscu o właściwym czasie. To Ty samodzielnie zaaranżujesz każdego dnia swoją własna, najbardziej komfortową wersję przestrzeni.

Funkcja nawilżacza powietrza, którą również posiada Torino zapewni optymalne zapotrzebowanie naszego organizmu na parę wodną, wpływając na stan naszej skóry, czy też włosów, a w kwestiach zdrowotnych ułatwi oddychanie i wyeliminuje zagrożenie ewentualnych schorzeń wynikających bezpośrednio z suchości powietrza, a mianowicie kaszlu, bądź wysychania spojówek.

Ponadto, model ten posiada elementy nieobligatoryjne (np. podstawa), co umożliwi Ci skompletowanie elementów dla wersji biokominka najbliższej Twojemu sercu. Już dziś postaw na urodę i funkcjonalność.

Foto: MCJ

Foto: MCJ

Foto: MCJ

Foto: MCJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *