Wśród dostępnej feerii kolorów, wielu rodzajów mebli i różnorodnej stylistyki dodatków, przy urządzaniu wnętrz warto również zwrócić uwagę na dekorację ścian. Ozdoby umieszczone na poziomie wzroku mogą sprawić, że pokoje zyskają charakter, a domownik lepsze samopoczucie. Szczególnie, gdy rozwiązanie będzie stanowiło intrygującą alternatywę dla klasycznych obrazów, plakatów czy zegarów. Odkryj świat wiszącego biokominka PANAMA.

Tańczący radośnie ogień otoczony jest pokaźną ramą ze szczotkowanej stali nierdzewnej sprawiając, że całość konstrukcji przypomina widok z okna lub ekran telewizora. Jeden rzut okiem wystarczy, aby przenieść się na tropikalne wybrzeża gorącej Panamy. Wycieczkę można odbyć w każdej chwili w całkowitym luksusie i wygodzie. Oferta dostępna dla wyjątkowych właścicieli eleganckich wnętrz.

Bezwarunkowe ciepło

Prostota designu biokominka to, paradoksalnie, przepustka do najbardziej wyszukanych aranżacji. Wykonana z metali szlachetnych wysokiej jakości, klasyczna obudowa o wymiarach 700x600cm, nadaje urządzeniu majestatu i dostojeństwa. Jednak PANAMA to nie tylko piękna ozdoba, ale urządzenie o niezwykłej funkcjonalności. Biokominek nie wymaga tradycyjnej instalacji kominowej. A palący się w nim bioetanol nie wydziela zapachów, ani dymu.

Wyjątkowe doznania dla zmysłów

W środowisku gorącej PANAMY oprócz relaksującego ciepła, równie istotne jest zachowanie komfortu wdychanego powietrza. Jego jakość poprawia specjalny nawilżacz, w który wyposażony jest biokominek. Dla zwiększenia intensywności doznań i komfortu użytkowania, możliwe jest dodanie do pojemnika olejków zapachowych lub innych preparatów do aromaterapii.

Biokominek PANAMA dostępny jest w ofercie polskiego producenta MCJ. Dostępne wersje z możliwością dodania szyby na stałe oraz dodatkowej izolacji. Wykonany jest ze szlachetnej stali nierdzewnej, a dodatkowo posiada system do aromaterapii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *