Biokominek Menhir to jedna z propozycji marki Antrax IT, producenta, a właściwie architekta niekonwencjonalnych i designerskich rozwiązań grzewczych. Każdy z produktów firmy Antrax IT, to niepowtarzalne dzieło sztuki tworzone przez prawdziwych artystów. Biokominek Menhir swoją designerską formę zawdzięcza fantazji twórczej jednego ze znanych, włoskich architektów Simona Michelli, działającego w Mediolanie i we Florencji.

Menhir to niewielkich rozmiarów biokominek kształtem przypominający kamień, wykonany z materiału imitującego białą porcelanę. Na jednym z brzegów znajduje się szklana bańka, pełniąca rolę paleniska. Choć jest niewielkich rozmiarów to, pozwala nam cieszyć się przyjemnym widokiem delikatnego płomienia. Biokominek jest odzwierciedleniem naszych obecnych, jak i przyszłych trendów. Wyszukany kształt i styl sprawia, że Menhir to urządzenie, które zawsze będzie na czasie i nie straci na swojej oryginalności i funkcjonalności.

biokominek-antrax-menhir-2

Menhir został tak zaprojektowany, aby mógł stać się dekoracją prawie dla wszystkich pomieszczeń, zarówno tych klasycznych, jak i awangardowych. Świetnie prezentuje się na komodzie, stole, jak również na parapecie delikatnie rozświetlając pomieszczenie. Ze względu na jego poręczne, niewielkie wymiary możemy go porównać do świecy. Biokominek dostępny jest w białym, połyskującym kolorze. Dzięki swojej uniwersalnej barwie będzie doskonale współgrał z niemalże każdą aranżacją. Menhir to kominek nawiązujący do naturalnych kształtów, występujących w naturze. Przypomina kamień, który swoją delikatną iskrą rozgrzeje nasze dusze.

biokominek-antrax-menhir-3