Włoscy projektanci marki Brandoni zadbają o wygląd Twojego wnętrza jak nikt inny. Oto elegancki i finezyjny biokominek Must.

Na taki biokominek chce się cały czas patrzeć. Piękny, filigranowy, do zawieszenia na ścianie. Must już od pierwszego momentu przykuwa uwagę swoim pięknym i wytwornym dekorem. Wyprowadzi do twojego wnętrza nutę luksusu i salonowego przepychu.

Ten stylowy gadżet będzie zdecydowanym must-have każdego, kto myśli o upiększeniu i odnowieniu swojego domu czy mieszkania.

Trwały jak stal

Biokominek został wykonany z malowanej stali, natomiast wewnętrzny palnik pokryto stalą nierdzewną. Nie ma więc obawy przed zniszczeniem którejś z części konstrukcji tego biokominka.

Przy pełnej wartości paliwa, Must jest w stanie pracować do 4 godzin. Brandoni udostępnia urządzenie w dwóch wymiarach: 90 x 57 cm oraz 120 x 76 cm. Cały zestaw zawiera: palnik, zestaw mocujący, bioetanol, zapalniczkę, hak do regulacji oraz instrukcję obsługi.

Włoska robota

Biokominki Brandoni to urządzenia zaprojektowane przez architektów z wieloletnim doświadczeniem. Te ekskluzywne dodatki do wnętrz, pięknie współgrają w każdym otoczeniu twojego wnętrza. Niezwykle łatwy proces eksploatacji oraz montażu: biokominki nie potrzebują komina ani podłączenia do prądu. Urządzenia Brandoni są zasilane przyjaznym dla środowiska bioetanolem, który nie jest zagrożeniem dla zdrowia. Wytworzone ciepło zostaje wewnątrz, utrzymując przytulną atmosferę.

biokominek-MUST-brandoni