Buchający ogień w kominku często kojarzy się z relaksem, odpoczynkiem i ciepłem domowego ogniska. Wprawia w dobry nastrój i sprawia, że zapominamy o wszelkich problemach i troskach. Taka idea przyświeca marce Acquaefuoco, która stworzyła Novo.

Włoski spokój

Filozofią firmy Acquaefuoco jest “wellness mood”, czyli dbanie o jak najlepszą kondycję fizyczną, ale przede wszystkim psychiczną. Z taką ideą utożsamia się również współpracujący z Acquaefuoco włoski projektant Mario Mazzer. Według nich miejsce, a właściwie pokój, w którym przebywamy ma być naszą osobistą strefą relaksu. Ma wywoływać nastrój odpoczynku, odprężenia i stanowić miejsce spokoju ciała i umysłu. Dopełnieniem takiej przestrzeni mają być zaprojektowane przez nich biokominki, w tym najnowsza propozycja marki – N’ovo. Ich zadaniem jest stworzenie wyjątkowej i niepowtarzalnej atmosfery.

Szlachetna praktyczność

Wspomniany model to biokominek o lekko podłużnym i okrągłym kształcie. Został przeznaczony do wbudowania w ścianę, przez co jest niezwykle praktyczny i daje duże możliwości aranżacyjne. Może być na przykład świetną alternatywą dla obrazów. Jego zaletą są również wymiary: 800 x 170 x 960 mm. Produkt został wyposażony w okrągły, standardowy palnik, a rozpalanie i zamykanie biokominka nie jest zautmatyzowane. Produkt działa za pomocą ekologicznego bioetanolu. Średni czas spalania wynosi 3,5 godziny.

N’ova została zaprojektowana w uniwersalnym kolorze inox. Ten srebrny metal doskonale komponuje się zarówno z pomieszczeniami utrzymanymi w ciepłych kolorach, jak również idealnie odnajdzie się w chłodnych, stonowanych pomieszczeniach. Stwórz swoje własne, małe centrum relaksu z N’ovo!