Biokominek OLYMPIA to designerskie rozwiązanie dla zwolenników nowoczesnych aranżacji i ekologicznych rozwiązań grzewczych oraz dekoracyjnych. Propozycja marki Bronpi wyraża geometryczne fascynacje projektanta.

Biokominek OLYMPIA ma charakterystyczny, stożkowy kształt, który będzie doskonałym dopełnieniem wnętrz o nowoczesnych, geometrycznych wykończeniach. Wyglądem przypomina smukłą, uliczną latarnię, a ciepły blask płomieni rozświetla pomieszczenie i sprawia, że staje się ono bardziej przytulne, a my możemy spokojnie odpocząć po dniu pełnym pracy.   Jest idealną dekoracją nie tylko do salonu, ale również sprawdzi się w patio i umili nam długie, jesienne wieczory.

biokominek-bronpi-OLYMPIA-2

Palenisko jest doskonale wyeksponowane, znajduje się między czterema, przeszklonymi ścianami. Całość obudowy wykonana jest z metalu. Solidna podstawa zapewnia stabilność biokominka. Jego kształt sprawdzi się zarówno w dużych, przestronnych salonach, jak i w mniejszych pomieszczeniach, w których nie ma miejsca na tradycyjny kominek. Biokominek jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych- czarnym oraz brązowym, co ułatwi dopasowanie go do wystroju naszego mieszkania. Dzięki temu, że nie wymaga podłączenia do komina jest w pełni mobilny. Waży około 27 kg, co pozwala na samodzielne przemieszczanie go w dowolnie wybrane miejsce. Biokominek OLYMPIA jest niezwykle funkcjonalny i praktyczny, idealny dla zwolenników prostych, a zarazem niekonwencjonalnych rozwiązań dekoracyjnych.

biokominek-bronpi-OLYMPIA-3