Projektanci z włoskiego studia Altro Fuoco nie przestają zaskakiwać swoimi oryginalnymi pomysłami. Tym razem inspiracją dla kolejnego biokominka była … kartka papieru.

Paper to ścienny biokominek, który został wykonany w dwóch wariantach: ze stali nierdzewnej oraz z metalu. Dostępny jest szeroki wybór kolorystyczny: od bieli i szarości, poprzez kolor niebieski i zielony do ciemnych brązów. Urządzenie posiada z tyłu praktyczne wgłębienie, dzięki któremu ciepło nie jest oddawane do ściany.

Idealna ozdoba twojego salonu

Biokominek został wykonany w rozmiarze: 70 x 23 x 100 cm. Paper waży 25 kg. Mimo swoich większych gabarytów, pięknie prezentuje się na ścianie w minimalistycznym salonie. Sprawdzi się również w innych stylistykach, ponieważ jego oryginalny kształt będzie ozdobą każdego wnętrza. Szeroka gama kolorystyczna powinna zaspokoić potrzeby każdego fana oryginalnych dodatków. Przy pełnej wartości paliwa, jest on w stanie pracować nawet do 3,5 godzin.

biokominek-paper-altro-fuoco-2

Warto zainwestować

Inwestycja w ten biokominek z pewnością przyniesie nam wiele korzyści, zaczynając od walorów estetycznych, kończąc na funkcjonalności, jakie niesie za sobą posiadanie takiego urządzenia. Paper już od pierwszych chwil zachwyca swoim niebanalnym wyglądem, a delikatnie palący się ogień zza jego szyby, od razu przywodzi na myśl ciepło domowego ogniska.

biokominek-paper-altro-fuoco-3