Projektanci ze studia GlammFire tym razem zaczerpnęli inspirację z natury. Perola to biokominek, który jest czystym wyrażeniem równowagi i elegancji.

Mogą sobie na niego pozwolić nie tylko koneserzy oraz fani ekskluzywnych dodatków do wnętrz. Perola jest biokominkiem, który idealnie wpisze się we wnętrza o różnorodnych stylach i wystrojach. Jego głęboka, morska inspiracja jest twórczo wyrażona poprzez charakterystyczne cechy konstrukcyjne: jakość materiałów, harmonię linii oraz elastyczne dostosowanie.

biokominek-perola-glamm-fire-2

Ognista muszla

Perola ukazuje wybitny kunszt architektów GlammFire. Projektanci postarali się, aby ich innowacyjna koncepcja na wiszący biokominek była bezpieczna w użytkowaniu, ale również by dodawała wnętrzu smaku i odrobiny luksusu. Biokominek pięknie prezentuje się zawieszony tuż przy oknie, sam bądź w towarzystwie innych wiszących ozdób. Z pewnością zwróci uwagę każdego domownika i gościa.

Palnik jest osadzony głęboko, a widoczny, delikatnie tlący się ogień estetycznie otula całe wnętrze urządzenia. Miejsce wokół paleniska można wyłożyć dekoracyjnymi kamieniami, które dodatkowo podniosą walory wizualne Peroli. Szykownie i funkcjonalnie wykonany biokominek posiada wysokiej klasy wykończenie.

biokominek-perola-glamm-fire-3

Cechy charakterystyczne

GlammFire udostępnia dla swoich klientów dwa warianty kolorystyczne Peroli: w lakierowanej czerni oraz bieli. Palnik posiada pojemność na 2 litry ekologicznego i przyjaznego dla środowiska etanolu. Urządzenie waży 85 kg i całościowo osiąga ponad 2 metry wysokości. Zalecana, minimalna powierzchnia, w jakiej biokominek może być wykorzystywany to 18 m2.

Perola to gadżet, który swoimi spokojnymi kształtami wprowadzi harmonię do każdego wnętrza. Twój pokój zasługuje na odrobinę komfortu i osobowości.

biokominek-perola-glamm-fire-4