Nawiązujące do natury kamienie AkoStone i ceramiczne polana marki AKOWOOD, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno, to odpowiedź polskiego producenta na zetknięcie tradycji z nowoczesnością.

Kamienie wykonane ręcznie, z niezwykłą starannością, są proste, ale nie banalne – bo inspirowane naturą. Ułożone wokół paleniska tworzą imponującą grę świateł, a skomponowane na kuchennym blacie dodają szyku i elegancji. Pokryte ogniotrwałym szkliwem oddają blask płomieni nie ulegając przy tym działaniu wysokiej temperatury (1080°C). Ich uniwersalny kolor i czysta forma pozwalają na tworzenie indywidualnych aranżacji, pasujących do charakteru i atmosfery wnętrza.

Ceramiczne polana to rozwiązanie dla wielbicieli tradycyjnych form, dla których ognisko domowe kojarzy się wyłącznie z zatopionym w płomieniach drewnem. Wykonane z wysokiej jakości surowców stanowią doskonałą ozdobę kominków o typowo klasycznym, jak i modernistycznym kształcie. Wykonane z niebywałą starannością idealnie odwzorowują strukturę rozmaitych gatunków drzew i choć przeznaczone są do dekoracji, dla wielu osób stanowią nieodłączny element paleniska.

Jak bezpiecznie zapalić biokominek? Używając specjalnej zapalarki AkoLighter. Jej ergonomiczny kształt i długość 36 cm znacznie ułatwia wzniecenie ognia w biokominku, jak również w tradycyjnych kominkach. AkoLighter wyprodukowana z eleganckiej stali nierdzewnej jest trwała i można ją zawsze doładować gazem do zapalniczek. W ten sposób prosto i bezpiecznie możemy cieszyć się ogniem przez cały czas.

Niepowtarzalny urok, czysta forma i innowacyjność rozwiązań  sprawiają, że akcesoria marki AKOWOOD, wyróżniając się pięknem i użytecznością, zyskują miłośników na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *