Podczas poszukiwań oryginalnej koncepcji na aranżację przestrzeni, jako jeden z elementów dekoracyjnych warto zastosować ogień. Iskrzące płomienie stanowią bowiem żywą ozdobę, nieporównywalnie bardziej atrakcyjną od statycznych zdobień. Jak zatem wykorzystać żywioł w sposób interesujący i bezpieczny? Przedstawiamy paleniska Akowood Fire Box – dwa obiekty i niezliczone możliwości aranżacyjne.

Eko-technologia

Akowood Fire Box to rozwiązanie dla amatorów ekologicznych i wygodnych rozwiązań. Zasilane na bioetanol paleniska nie wymagają instalacji kominowej, a w efekcie spalania płynu nie emitują szkodliwych substancji, dymu ani sadzy. Dodatkowo, dzięki innowacyjnemu nawilżaczowi zamontowanemu wewnątrz urządzenia, istnieje możliwość zastosowania w nim olejków zapachowych oraz korzystania z aromaterapii. Paleniska są komfortowe w eksploatacji, a wykorzystanie biopaliwa jako źródła ognia gwarantuje zachowanie urządzeń w czystości.

Bioethanol Burners Firebox 02 bio fire AKOWOOD

Uniwersalne zastosowanie

Dostępne w dwóch rozmiarach Akowood Fire Box (9x22x27cm oraz 7x21x48cm) świetnie sprawdzą się wewnątrz domu lub jako element dekoracyjny architektury ogrodowej. Umieszczone w donicach, drewnianych skrzynkach lub wśród roślin, ożywią i zwiększą atrakcyjność przestrzeni. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej paleniska odporne są na korozję oraz zmienne temperatury, co pozwala na ich stosowanie w różnych warunkach atmosferycznych. Akowood Fire Box często stosowane są również jako wkłady do tradycyjnych kominków. Wystarczy włożyć palenisko do wnęki kominka. W ten sposób, amatorzy tradycyjnego designu mogą połączyć ulubione wzornictwo z wygodami nowoczesnej technologii.

Atrakcyjne akcesoria

Dla podkreślenia energii i skrzenia płomieni, warto w palenisku zastosować oryginalne akcesoria w postaci ceramicznych imitacji polan i kamieni Akowood. Pokrycie przedmiotów specjalnym szkliwem pozwala na odbicie padającego do ognia blasku i stworzenie niepowtarzalnych, imponujących iluminacji przestrzeni.

Bioethanol Burners Firebox 011 bio fire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *