Funkcjonalność i elegancja. Ekologiczny biokominek marki CAR-Z-MET to nie tylko dodatkowe źródło ciepła w naszych pomieszczeniach, lecz również nowoczesny mebel, stanowiący idealne dopełnienie nowoczesnej aranżacji.

biokominek-rialto-car-z-met

Urządzenie zostało zaprojektowane według oryginalnych trendów wnętrzarskich. Umożliwia korzystanie z uroków domowego kominka i nie wymaga zastosowania tradycyjnej wentylacji kominkowej. Ekologiczny biokominek RIALTO opalany jest bioetanolem i nie emituje do środowiska niezdrowego dymu i nieprzyjemnego zapachu. To rozwiązanie, które pasuje do każdego rodzaju wnętrza.

biokominek-rialto-car-z-met-3

Biokominek nie musi być duży. Model RIALTO to niewielkich rozmiarów urządzenie, dzięki czemu można go przenosić z miejsca na miejsce. Świetnie sprawdza się jako „stołowy” kominek, który jako dekoracja, umila romantyczną kolację lub spotkanie towarzyskie. Dobrze zastępuje kapiące od wosku świece. Wprowadza element subtelności i spokoju do wnętrza, a dzięki swojemu ciepłu oraz relaksującej grze płomieni, jest niezbędnym elementem każdego udanego wypoczynku przy sofie.

biokominek-rialto-car-z-met-4

Niewielkie palenisko zostało umieszczone między dwoma taflami szkła biokominka, które nadają mu ulotnego charakteru oraz pomagają osiągnąć efekty „żywego ognia” przy naszych stołach. RIALTO można postawić na blatach wewnątrz pomieszczeń. Ciekawy efekt wizualny zostaje pogłębiony przez geometryzację kształtów podstawy konstrukcji urządzenia. Wykonany z wysokiej jakości stali, biokominek posiada dodatkową funkcję. Można umieścić na nim np. tackę z przygotowanymi potrawami lub przystawkami. Przypomina w ten sposób domowy, elegancki grill. Nowoczesny, stylowy i funkcjonalny, może być idealnym prezentem dla ukochanej osoby.

biokominek-rialto-car-z-met-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *