Elegancki stolik kawowy lub ława jest nieodzownym elementem wyposażenia każdego wnętrza. Ten usytuowany zawsze w sąsiedztwie sofy lub kompletu wypoczynkowego w salonie nie może być dobrany przypadkowo. Jest to jeden z najważniejszych mebli, przy którym spędzamy najwięcej czasu. Powinien więc nie tylko spełniać swoje podstawowe funkcje użytkowe, ale również odznaczać się stylistyką dopasowaną do całości aranżacji wnętrza, czyli do innych mebli i elementów wykończenia.

Projektanci biokominków prześcigają się więc w tworzeniu fantastycznych form i kształtów będących połączeniem stolika oraz paleniska. Jednym z takich bardzo unikalnych i niewątpliwie ciekawych projektów jest model „Fire” zaprojektowany przez niemieckiego projektanta Axela Schaefera dla marki Berlinrodeo. Całość posiada bardzo ciekawy, asymetryczny kształt, który nada wspaniałego charakteru każdemu wnętrzu jednocześnie przy zachowaniu swojej bardzo użytecznej funkcji. Fantastycznie sprawdzi się jako ozdoba wnętrz nowoczesnych, urządzonych w minimalistycznym stylu.

Model dostępny jest w matowym lub błyszczącym wykończeniu jednobarwnym lub też o wykończeniu teksturą różnych gatunków drewna (Macassar, Zebrano, Wengé, orzech, sosna).

foto: BERLINRODEO Axel Schaefer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *