Kluczem do stworzenia pięknego i przytulnego wnętrza jest dobranie odpowiednich dodatków. I o ile we własnym mieszkaniu możemy eksperymentować bez żadnych ograniczeń, tak w przypadku wykreowania wnętrza komercyjnego, jak restauracja, nie mamy prawa do pomyłki. Tutaj liczy się pierwsze wrażenie, a stworzona przez nas przestrzeń ma nie tylko stworzyć wyjątkowy klimat, ale też zachęcić do powrotu. Z pomocą przychodzi marka Direct Cheminée.

Projektanci związani z marką Direct Cheminée wyszli na przeciw restauratorom. Pokusili się o stworzenie kominka, który idealnie wkomponuje się we wnętrze eleganckiej restauracji i umili czas przebywającym tam gościom. Tak powstał kominek Simple Commerce.

Ogień, który stworzy niepowtarzalny klimat

Projektanci zaproponowali nowoczesne połączenie przezroczystego szkła i szlachetnej nierdzewnej stali. Simple Commerce swoim kształtem i designem przypomina piękny, okrągły wazon. Tylko środek, zamiast kwiatami, wypełniony jest ogniem. Dlatego ten biokominek będzie idealnym dopełnieniem każdego pomieszczenia: ożywi proste wnętrze i uzupełni miejsce stworzone z przepychem. W każdym przypadku doda niepowtarzalnego charakteru i stworzy wyjątkowy klimat.

biokominek-direct-cheminee-simple-commerce

Jeden biokominek – wiele możliwości

Jego średni rozmiar daje duże możliwości aranżacyjne. Jego wysokość wynosi 418 mm, a szerokość ma z kolei 308 mm. Simple Commerce świetnie wygląda ustawiony na dużych stołach w otoczeniu na przykład świeżych kwiatów. Wyjątkowe ciepłe światło, jakie daje, sprawia, że ten biokominek idealnie zastąpi popularne świeczki. Jednocześnie doskonale współgra ono ze światłem, jakie dają lampy, tworząc przy tym jedyny w swoim rodzaju klimat, które zachęca do długich rozmów. A przede wszystkim do ponownych odwiedzin. Dobrym rozwiązaniem jest również ustawienie Simple Commerce przed lokalem – migoczące pochodnie będą zachęcać do wejścia.

Z szacunkiem dla natury

Koncern Direct Cheminée znany jest we Francji jako pionier w produkcji ekologicznych kominków. Nie inaczej jest w tym przypadku. Simple Commerce ma wbudowany palnik o pojemności 1,5 litra na ekologiczny i przyjazny środowisku bioetanol. Całkowity, maksymalny czas spalania dla tego modelu wynosi sześć godzin.

Z Simple Commerce stworzysz wyjątkowe wnętrze, które na długo pozostanie w pamięci Twoch gości.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA